Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A jelenlegi kiélezett versenyb...

A jelenlegi kiélezett versenyből Trump vagy Harris jöhet vagy jön majd ki jobban?

Figyelt kérdés

Jelenleg Kamala Harris kb 3%-kal vezet országosan. Ugyanakkor a csatatér államok egy részében Trump, míg máshol Harris vezet. Jelenleg egy picivel Harris győzne, de sok mindentől függ.


Nem véletlen, hogy a múltkori kudarcos vita után Trump nem mer kiállni még egyszer. Lesz ugyanakkor még 1 alelnökjelölti vita. Szerintem ez még sokat változtathat.



tegnapelőtt 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Én úgy tudom nem lesz több vita.
tegnapelőtt 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De, kedden. Mondom, alelnökjelölti.
tegnapelőtt 10:48
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

Ez nem ettől függ.


Hanem sokkal inkább attól, hogy melyikük hozza a nagyobb értékkel bíró részeket. Elég szar az amcsi választási rendszer.


A demokraták várhatóan viszik a partmenti részeket, ahogy mindig, a republikánusok pedig a középső részeket. Aki woke-mániás liberális, feka gengszter vagy ilyen homo művész azok a demokratákra szavaznak, a redneck fehérek, az értelmiségi "mi vagyunk a fő kisebbség és nem azok a lekoszhadt latinok" feketék és az "utáljuk Kínát" arcok pedig a republikánusokra.


A többiek lesznek a mérleg nyelve.

tegnapelőtt 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Szoros, de szerintem Trump fog nyerni.
tegnapelőtt 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Trumpot mindig alulmerik, remelem a demokratak mindent beleadnak, hogy valoban Harris nyerjen
tegnapelőtt 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
téged nem zavar az, hogy ezt azok mondják akik joe biden lemondása előtt azzal érveltek hogy biden elnök teljesen ép és képes még négy évet lehúzni elnökként?
tegnapelőtt 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ki? A FOX news pl? Egyébként Biden fizikailag épül le, mentálisan képes elvégezni a teendőit. Trump már mentálisan sincs ott.
tegnapelőtt 12:39
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

7: húha, van ban a fejben. aki már a videók alapján is tagadja a tényeket, az egy agyhalott.

az megvan hogy aki fizikailag épül le az pl nem tud, vagy nehézkesen jár?

biden elmegy saját lábán bárhova. szerintem te nem tudod mit jelent hogy valaki fizikálisan vagy mentálisan épül le.

tegnapelőtt 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
67%
A kérdező nézzen már végig egy teljes Trump beszédet és hasonlítsa már össze Harrisével, aki csak összevissza pofázik mindenféle lenyeges info nélkül, úgy hogy ebben a 4 évben lett volna lehetősége csomó mindenre, amit most 'programként' hírdet.
ma 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%

hát igen, harris mindvégig irodában ült, a migráció volt rábízva amit csúfosan elk*rt. most meg kapálózik de ezen sokan átlátnak.

szerintem novemberben le fog esni a világ álla, hogy a média megint átb@szta őket a sok kamu közvélemény kutatással XD kivéve ha megint csalnak :D

ma 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!