Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a tegnapi amerikai vita után Orbán Viktort Magyarország diktátoraként mutatják be?

Figyelt kérdés
Igazuk van ezeknek a demokratáknak, mint pl Hillary Clintonnak?

szept. 12. 01:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
11%

#10 Ezt értem. Azt nem értem miért kell butaságokat, nyilvánvaló ostobaságokat beszélni.

Nem gondolod, hogy az sokkal cikibb a gyerekeidnek ha az apjuk ennyire ostobán buta?

szept. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
82%
Nem, az lenne a ciki, ha az apjuk nem szólalna fel és nem emelné a hangját azellen, ami szerinte igazsgtalan. Én a kritikus gondolkodásra tanitom őket és lesülne a pofámról a bőr, ha nem mutatnék példát nekik.
szept. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
12%

#12 Mégis hogy tudnád te kritikus gondolkodásra tanítani a gyerekeidet amikor annak alapja, hogy valódi információk legyenek a birtokodba, valóban tények ismeretében hozz döntéseket, vitatkozz és közben a legalapvetőbb ismereteid sincsenek meg és nem is vagy hajlandó a valóságot felfogni?

Amit csinálsz az nem kritikus gondolkodás, hanem szimpla orbánfóbia és ellenkezés bármiről is van szó, egyszerűen, gondolkodás nélkül elhiszed az ellenzéki propagandát és azonnal ellenkezel mindennel amit a fidesz vagy Orbán mondott, tett.

szept. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
77%
Úgy, hogy arra tanitom őket, hogy az éremnek, mindig két oldala van és mindkét oldalt meg kell hallgatni és a számukra legőszintébbnek tűnő lehetőséget kell választani, de itt tenném rögtön hozzá, hogy az az oldal, aki magyar rekord sajtótörténelminek számitó vesztett sajtóperrel rendelkezik és külföldön a saját szövetségeseink, nagyjából egységes kritikát fogalmaznak meg ellene, az nem biztos, hogy az igazat és csakis az igazat mondja.
szept. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
14%

#14 "Úgy, hogy arra tanitom őket, hogy az éremnek, mindig két oldala van és mindkét oldalt meg kell hallgatni "

Akkor TE miért nem csinálod? Mert egyértelműen nem hallgatod meg a másik oldalt és teljesen elfogultan csak az egyik oldali propagandát fogadod be.

szept. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
74%

15, arról nem tehetek, hogy nem olvasod el, amit irok.

Mondom, hogy csinálom, megnézem, hogy a magyar sajtó melyike rendelkezik milliónyi helyreigazitással és velük szemben kritikus vagyok.

szept. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
16%
Az amerikaiak a világ legostobább nemzete!
szept. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
7%

#17 Hát nagyon nem. Ne keverd azt, hogy ott van a pénz miatt összpontosulva a kutatók, fejlesztők nagy száma, azzal, hogy általában milyenek az amerikai emberek!

Bakker! Bident választották meg elnöknek! Ezek után magyarázni kell bármit?

szept. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
75%
Igen, orbán viktor egy diktátor. Ezt a tanulatlan vidéken kívül mindenki látja.
szept. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%

#17-nek #18-tól:

BOCSI!

Szemüveg nélkül félreolvastam.

szept. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!