Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki jött ki jobban a mai...

Ki jött ki jobban a mai Donald Trump és Kamala Harris vitából?

Figyelt kérdés
Ki most az esélyesebb jelölt?
szept. 11. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Kamala. Nem csoda, hogy a vén buggyant már viszavágót követel a Fox News-on.
szept. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is Kamala.
szept. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sörpocak ***** válasza:
83%
Nem egy nagy áttöréssel, de Kamal jött ki belőle jobban. Az, hogy Taylor Swift is épp mostanra időzítette be a nyilatkozatát Kamala javára, szerintem sok amerikaiban fogja megerősíteni azt, hogy Kamala volt a vita győztese, függetlenül a vita tényleges lefolyásától.
szept. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 PMC Wagner ***** válasza:
16%
Szerintem egyaltalan nem egyertelmű
szept. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Trump nem nyert a vitával, de nem is kapcsolt önmegsemmisítő módba, ahogy sokan várták.

Kamala összeszedett volt, de nem alakított kiemelkedőt.


Szerintem ez a vita nem fog lényegesen változtatni a támogatottságon, nem hozott újdonságot.

szept. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Kell a cirkusz a népnek, Kamala csalt, mert súgógépet használt, egy jól álcázott vezeték nélküli fülbevaló-fejhallgató formájában, és jegyzetelt is. Vagyis valójában Trump nem Kamalával vitázott, hanem egy egész demokrata szakértői stábbal, de hát megszoktuk ezt már Amerikától, mindig cinkelt lapokkal játszik.
szept. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Erről a súgógépről a híres-hírhedt M1 Karácsony interjú jutott eszembe: https://www.youtube.com/watch?v=v8sGAnhqB4o


A szőkeség fülén, ahol a haja eltakarja, valószínűleg volt egy füles, amin maga pitbull (Németh Zsolt hírigazgató) diktálta a kérdezni és mondanivalót. A hangja ezért olyan felolvasós jellegű.


Nem tudom egyébként, lehet a vitázó elnökjelölteket ellenőrzik e téren, de lehet hogy nem. Volt egyáltalán valaha hosszú hajú elnökjelöltje Amerikának?

szept. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!