Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A mai vita után egyre valószín...

A mai vita után egyre valószínűbb, hogy az USA következő elnökét Kamala Harrisnek fogják hívni?

Figyelt kérdés
Orbán kezdhet aggódni? Trumpnak mégsem sikerült felülkerekednie a vitában.

szept. 11. 05:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A vitát jelenlegi adatok alapján pár millióan látták. Ezeknek az embereknek a nagy része már eldöntötte, hogy Trump -ra vagy Harris -ra fog szavazni, a kérdés, hogy hány olyan ember nézte, aki még tényleg nem döntötte el kire fog szavazni, és ebből hányan tudták eldönteni, hogy kire szavaznak majd. A vita nem tudom a valóságban mennyire befolyásoló tényező, szerintem valamennyit biztos hozzájárul, de nem ezalapján dől majd el. Ott az emberek általában ideológia alapján szavaznak, nem a személyekre.
szept. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Trump nem elég WOKE, hogy nyerjen! Kamala elhozza a WOKE-t a világ minden szegletére! Merj WOKE lenni te is!


Anyám borogass...

szept. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
11) szerintem Kamala sokat tudott ezzel nyerni. Többet, mint Trump. A ket tábor ledig nyilván a saját jelöltjére szavaz.
szept. 11. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!