Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A slava Israel azt jelenti,...

A slava Israel azt jelenti, hogy nyomják el a zsidók a szegény palesztinokat?

Figyelt kérdés
szept. 5. 19:00
 1/9 PMC Wagner ***** válasza:
72%
azt hogy Éljen Izrael
szept. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Egyik sem szegény. Hülye szegény, de mind a kettő! Hát nehogy már bármelyik is szegény legyen... Az, aki képes rárontani Izraelre és túszokat szedni, gyerekeket ölni, a 21. században, az egy korlátolt idióta. Teljesen mindegy, hogy alapból kinek van igaza, mert ha a palesztin a szerencsétlen, akinek egykori területét elvették, akkor mi van? Az feljogosít erre? Gondoljunk bele, ez olyan, mintha mi román vagy szlovák vagy szerb túszokat ejtenénk és azokat nyomorgatnánk. Átjárnánk pl. a románokhoz csecsemőket gyilkolászni, mert nekünk van igazunk, az "ottanék a mienk". Hát ez micsoda agyament barbárság?

Na vagy az a szegény, aki képes erre úgy reagálni, hogy totál civileket, válogatás nélkül (gyerekeket is) halomra öl, bosszúból? Gusztustalan, barbár, féreg véglények! Mind a kettő, egyik sem kivétel, egyik sem jobb a másiknál. Nem értem, miért kell ebben egyáltalán bárki mellé is állni? Melyik érdemli meg és miért?

Mi a f.szért nem lehet viselkedni és kulturáltan egymás mellett élni? Sértettség közepette is sikerülnie kellene ennek, (ahogy sikerül nekünk is több száz éve, mert minket kb. a fél világ seggbek... legalább egyszer). Sikerülnie kellene, mert semmi nem fontosabb az emberéletnél.

szept. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Jeffrey Spender ***** válasza:
82%

Ki mondja ezt a Slava Izraelt ?


A Szlava Ukrajinyit, meg a Szlava Rosszijt a legnagyobb természetességgel hallom, de a Szlava Izraelt sosem hallottam világéletemben.


A Dicsőség Ukrajnának / Oroszországnak jelentik ezek.


A Dicsőség Izraelnek az לתפארת מדינת ישראל Litiferet medinat yisrael lesz, ezt meg soha nem hallottam.

szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Ciril betűs tájakon látni ilyen szöveget, de a hébereknél még én sem láttam soha. Talán ha van valami, amivel viszont találkoztam, az az Eretz Israel szöveg. Ez rajta volt a 20. században mindenen többek között.
szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

# 4


Az Eretz Israel az csak annyit jelent, hogy Izráel földje. Többet nem.

szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
A Biblia megírva vagyon, hogy a zsidó nép sohasem fog békében élni. A történelem során folyamatosan ez valósult meg. Pedig vannak arabok, akikkel simán megfér a héber. Nem tudom ki áll az ügy mögött, milyen karma, milyen természetfeletti erő, hogy sehol sem talál békére, mindehol megtalálja őket a gonosz, viszont nincs egyedül USA mellette áll.
szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 PMC Wagner ***** válasza:
100%
#4 Izraelben is sok orosz származású zsidó él így elképzelhető hogy a kérdező találkozott a kifejezéssel
szept. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Keresztény oldal is van ...
szept. 5. 21:50
 9/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem akarom megsérteni senki hitét, de a Bibliai próféciákra hivatkozni nem feltétlen ide tartozik. A hit a templomba való. Mert a Bibliában le van írva ez meg az... hát na. Le van írva, hogy nemzet támad nemzet ellen, háborúk lesznek... micsoda izgalom. Ez az ember. Háborúzik. Most is van kb 30-40 háború, és az utóbbi évezredek legbékésebb időszakában vagyunk így is. Tehát háborúkat jósolni annyira nehéz, mint viharfelők előtt esőt mondani.


Lesznek majd más bajok. Előbb utóbb elkezd fogyni a lakosság mindenhol. Jön a globális felmelegedés. Nincs élelmiszer, nincs termőföld, nincs ivóvíz, sivatagosodás van, és egyre nagyobb hőhullámok, és nagy szerencsétlenségükre előbb utóbb az olaj sem lesz már fekete arany. Nem lesz prioritás a háború. Át kell majd állni a túlélésre és az alkalmazkodásra. Irán a jó példa. Az új elnök úgy lett elnök, hogy azzal kampányolt, feléleszti Iránt a Nagy Sátán, vagyis Amerika segítségével ha kell, mert az ország 70%-a éhezik, a gazdaság rottyon, infláció végtelen, Irán haldoklik. Így nyerte a választást. Ezt a pár évtizedet kéne kibírni, Kínának és Oroszországnak is.

szept. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!