Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért oroszellenesek most az...

Miért oroszellenesek most az emberek?

Figyelt kérdés

Két ország vitája zajlik, nincs közünk hozzá. Más háborúk nem érdeklik az embereket. Máshol is vannak határváltozások, háborúk, népirtások, és senkit sem érdekelnek, sőt sokszor támogatják őket. Ukrajna is annektált területeket, a fél országa ilyen, most elveszíti egy részét. A háború oka az amerikai puccs, ami jogellenesen egy nato-párti rezsimet állított fel, tehát az orosz lépés jogos, sőt talán jogszerű is. Sőt ezeket a területeket Ukrajna annektálta 30 éve, csak sokkal többet, ezért is jogos lehet az orosz lépés.

Ukrajna támogatása hatalmas gazdasági károkat okoz Európának, és az orosz piac elvágása is.

Az oroszellenesség rasszizmus, diszkrimináció.

Nem is értem ezt a hirtelen oroszellenességet. Mi az oka vajon?



szept. 2. 10:06
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
48%

Köszönjük a napi ostoba orosz propagandát és narratívát.

A rubelt még ezen a héten utaljuk!

szept. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
46%
Köszönjük, a Megafontól ma is megtudhattuk, hogy minden amit az oroszok csinálnak az jó és minden más rossz. Kérdező, mikor költözöl Moszkvába?
szept. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 A kérdező kommentje:

Oroszország még Ukrajnat se akarja, nemhogy továbbmenni, egyébként is mivel tenné... Meg ott az ún. NATO. Csak semleges Ukrajnát akar.

Ukrajna is sáros az ügyben, korábban ő szerzett ennél is sokkal nagyobb területeket. Abban az esetben senkit sem érdekelt Oroszország, Lengyelország vagy Magyarország szuverenitása. De a tolvaj szuverenitása prioritás.

Az eredmény Ukrajnának is rossz, már félmillió halott van, és még több lesz, egy értelmetlen háborúban.

Ezzel csak ukránok százezreit öletik meg.

szept. 2. 12:04
 24/59 A kérdező kommentje:
A háború nagyon kokoly gazdasági válságot okoz Európában, a német gazdaság csökken, a nyersanyag sokkal drágább, nálunk is hatalmas kàrok vannak. És lesznek is, talán évtizedekig.
szept. 2. 12:07
 25/59 sörpocak ***** válasza:
65%

"A háború nagyon kokoly gazdasági válságot okoz Európában, a német gazdaság csökken, a nyersanyag sokkal drágább, nálunk is hatalmas kàrok vannak."

Ez egy kijelentés, most fejtsd is ki. Most 2024-ben mégis mi alapján mondod, hogy bármiféle válságot okozna Európa gazdaságában az orosz-ukrán háború?

szept. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
66%

"Miért oroszellenesek most az emberek?"

Hány éves vagy ? Ha te is a szocializmusban

nőttél volna fel, ez a kérdés fel se merülne benned.

szept. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
27%
26. Ugyan. Kádár rendszerét mindenki szerette. Én nem tudom, honnan kelt ki ez a rengeteg antikomcsi...
szept. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
100%

Kit milyen ideológia szippantott be, majd ki milyen média hazugságon szocializálódott.


Viszont, mindkét oldal baromira okosnak és tévedhetetlennek hiszi magát. Szerintem részletekben mindenkinek van igaza, de ahogy egymáshoz állnak, az a végtelen zsigeri gyűlölet az igazi csapás.

szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
68%

"Csak semleges Ukrajnát akar"


Ha semlegességet Ukrajnát akar akkor miért is nem takarodik el Ukrajnából?

szept. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
38%

"Kádár rendszerét mindenki szerette."

Nem, nem szerette mindenki, én akkor is gyűlöltem mikor el kellett viselnem.

szept. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!