Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugaton mindenki benyalta az...

Nyugaton mindenki benyalta az LMBTQ propagandát?

Figyelt kérdés
Nálunk azért elég sokszor van terítéken a téma, a kormány rendesen beleállt. Nyugaton látom tényleg sokszor mindenfelé teszik ki a szivárványos zászlókat és templomokban is nyomják az erzekenyítést, amit elképesztőnek tartok, hisz a bibliai tanítás ebből a szempontból kategorikusan elutasítja ezt. Plakátokon is úgy mutatják a love is love-ot, hogy fehér és néger férfi smárolnak. Már a falusi kocsmákban sem szólnak be a melegeknek? Mindenki szerint az azonos neműek kapcsolata jó irányba viszi a társadalmat?

aug. 17. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Hát nem hallottad az M1-en, hogy a nyugat már nem is létezik? Megfagytak szerencsétlen ballipsi nyugatiak mindannyian. Még szerencse, hogy mi egy ilyen tökéletes országban élhetünk!
aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a saríát követő muszlimok közt még nem nyalta be mindenki nyugaton.
aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%

Sokan, igen.


Könnyen befolyásolhatóak az emberek.

aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%

Ugyanúgy megosztottak az emberek mint magyaroszágon.

Csak nem gyülölködnek olyan harsányan mint a magyaok, és nem olcsa cinikus köcsögök mint 1.

aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Aki az 1. választ lepontozta, komolyan nem hallotta ki az iróniát belőle...?
aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
6, de, szerintem azért pontozták le (nem én voltam).
aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
Lesz nagyobb gondja is az EU-s vezetőknek mint a lmbtq amikor Trumpot megvalasztják és megvonja a támogatást az Eu-tol. Akkor bizony ittmaradunk a kiéhezett Orosz medve mellett aki élve fogja megnyúzni az összes libsi agymosott glutenmentes bohócot itt az euban🤣🤣lesz sírás libsikéim vasaroljatok be a salatabol pár év tartalekot ezekre az időkre🤣🤣
aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy nemzetközi csapattal dolgozom ahol sok EU országból vannak munkatársak. Egy megbeszélés előtt amikor pár percig csak dumálunk mindenről, az egyik csapattag aki meleg elkezdte reklámozni az LMBTQ propagandát. Nincs a sráccal semmi bajuknk, mert egyébént jó fej de ez egy érdekes helyzet volt.

Mély csend lett a vonalban és mindenki zavartan hallgatott. Senki, mondom 15 különböző európai országból SENKI sem akart hozzászólni.

Na ennyit arról hogy mi a véleménye az átlagembernek az LMBTQ-ról az EU-ban.

aug. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van pár külföldi ismerősöm, meg szoktam az ilyen külföldi elsősorban baloldali pártok posztjai alatt a kommenteket olvasni, hát érdekes dolgok vannak. Sokan undorítónak találják, van olyan aki nem érti, hogy ebből miért kell politikai kérdést csinálni, olyan is van, aki leírja, hogy az adott kormánypárt inkább az árakkal foglalkozzon, ténylegesen olyan dolgokkal, amik az állampolgárokat érinti, ne ezzel.


De természetesen ez csak pár eset, amit mondtam, nem hinném, hogy mindenki benyalta ezt, sőtt láthattuk az idei EP választásokon Európa szerte, hogy az egyébként ezt ellenző szélsőjobboldali pártok nagyon erősödtek.

aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Szimplán csak senkit nem érdekel. Miért? Mert sehol máshol nem csinál belőle a kormány közbeszédet milliárdokért.
aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!