Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ukrajna egy agresszor, hogy...

Ukrajna egy agresszor, hogy betört, és ostromolja kurszkot?

Figyelt kérdés
Ahelyett hogy a szegény szerencsétlen Ukrajna honvédo háborút játszana egy másik ország területet ostromolja... Talán el akarja foglalni Oroszország valamely részét?

aug. 16. 13:11
1 2 3 4 5 6
 11/57 Jeffrey Spender ***** válasza:
29%

# 10


2014 - 2016 között katonailag jelképes áldozatokkal húzták volna be az oroszok még Kijevet is.


Amiért nem mentek be, az a szétszankciózástól való félelem volt.


Ott rontották el a dolgot, hogy Janukovics nem maradt a helyén, és nem küldött hivatalos felkérést az oroszoknak a Majdan-téri tüntetők felszámolásra.

aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
55%

11. "Amiért nem mentek be, az a szétszankciózástól való félelem volt."


Érdekes, hogy ez a félelem 2022-ben hirtelen elillant. Most még a csapból is az folyik, hogy feltűrt inggel középső ujjat mutatnak a szankcióknak.

aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
21%

Agresszor, terrorállam ( északi áramlat...).

A nato oroszellenes.

Az oroszoknak joguk van önvédelemhez.

Azaz Ukrajnát megnevelni.

Ukrajnának nincs joga támadni.

Qed.

aug. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
53%
13. Ezt oroszról fordítottad? Mi nem mondunk ilyet, hogy "megnevel". A gyereket szokás nevelni.
aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 Jeffrey Spender ***** válasza:
54%

12


Na de akkor Mi magyarázat van arra, holy 2014-ben nem léptek ?


Én is kiírtam nem egyszer a nagy kérdést ide a Gyakorira, hogy Mire vártak 2022-ig az oroszok, de senki nem tudta megvàlaszolni.


Azonban ezért senkit nem hibáztatok, nem vagyunk az oroszok helyében.


Ha én lettem volna az oroszok helyében, 2014 - 2015-ben rendeztem volna le Ukrajnát, olyan hatékonysàggal, mint Grúziát.

aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
53%

#14


Nem a #13 vagyok, viszont az amcsi/ nyugati érdekkörök eléggé "megnevelnek" mindenkit, akik nem úgy táncikálnak.

aug. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
44%

14, igen, és jól csurog a rubel. Hiszen csak orosz ügynökök utálhatják a turulokat kettéfűrészelő ukránokat.

Iphonról küldve

aug. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
77%

Amúgy nem védem az ukránokat egy percig sem. Egytől egyig rossz tapasztalatom van velük emberileg. De a nagyvonalú kérdésekről úgy gondolom, higgadtan kell beszélni. Egyik felet sem védem, csak hogy tisztázzuk.


14-es voltam.

aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
29%
15, az oroszok lovagiasak voltak, naivak, becsületesek. A tisztességes ember nem gondol bizonyos trükkökre. Pl. hogy az ukránok Minszkben becsapják őket, ezerrel fegyverkeznek, a tamadásra várnak, atomot meg mindent akarnak, és belépni a natóba, meztelenkedő ideggyenge függő izraelitákat választanak meg. Az oroszok nem fegyverkeztek ezalatt, csak az ukránok. És közben egyre provokatívabbak lettek. Minszket pedig nem tartották be. Ezért az oroszok lépéskényszerbe kerültek. Ők bèkét akartak volna, egy nem ellenséges Ukrajnával.
aug. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 Jeffrey Spender ***** válasza:
57%

# 19


És miért pont 2022-ben léptek, miért nem 2026-ban vagy 30-ban ?

aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!