Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akkor fog hirtelen megugrani...

Akkor fog hirtelen megugrani nagyon Kamaláék népszerűsége, amikor Taylor Swift is bejelenti a támogatását?

Figyelt kérdés
Szerintem akkor robban majd be a kampány igazán.

aug. 8. 17:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Suzuki Swiftekkel kell támogatni a kampányt,legalább akkor felpörögne az esztergomi autógyár.
aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Elég szomorú lenne, ha ez döntene.
aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Mióta döntenek el énekesnőcskék elnökválasztásokat?
aug. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
4 éve is számított.
aug. 8. 20:08
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Swift már most is támogatja őket, de ugyanezt teszi minden választásnál. Már azt is kijelentette, hogy ha Trump nyer, elköltözik az USA -ból. Egyébként szerintem elég szomorú, hogy pár énekes vagy celeb el tudja dönteni egy ország választásait, szerintem az ilyet korlátozni kéne. Valaki rajong valaki miatt, ezt összekeveri a politikával, és arra szavaz, akit a kedvenc sztárja mond, nem pedig arra, aki esetleg a világgal is jót tenne mondjuk... ezért is vagyok mérges, amikor a hazai infruenszerek a David Pressmen -hez járkálnak...
aug. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#5 azért kiállni egy jelölt mellett és elmenni a nagykövethez vacsorázni nem ugyanaz:'))

Szerintem valahol természetes, hogy vannak olyan rajongók, akik MINDENBEN a kedvencük szavára adnak. Ezzel nem lehet mit csinálni. Én azért örülök, hogy rengeteg énekes, színész, Mark Hamilltől elkezdve Beyoncéig rengetegen támogatják a nevükkel, pénzükkel is a demokratákat. Nagy baj lenne, ha Trump nyerne.

aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%

#6: „...valahol természetes, hogy vannak olyan rajongók, akik MINDENBEN a kedvencük szavára adnak”


Egy felnőtt (18<) ember esetén az ilyen infantilis viselkedés átlagosnál jóval alacsonyabb inteligenciával párosul. Oké, hogy az USA-ról beszélünk, de azért még ott sem hiszem hogy milliós nagyságrendet ütne meg az ilyesmi.

aug. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerintem de. Kamalanak kb nem kell kampany a fiatalok koreben. Az instagram, a Tik Tok neki tolja az algoritmust es rengetegen tamogatjak a fiatalok kozul Kamalat. Egyszeruen Trump nem tudja mivel oket megszolitani. Orban ugyanez. Lehet hulyenek nezni a rajongokat, de pl Vitezy is ebbe bukott bele szerintem, hogy nem volt egy kiépített imidzse a fiatalok koreben. Mig Karacsonynak volt, es ez sokat dob a neoszerusegen. 2024 van, nem kehet ugyanazokkal a modszerekkel kampanyolni, mint mondjuk 8-12 éve.
aug. 14. 09:39
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#7 szerintem pont Amerikában van ennek hatalmas kultúrája, akár tetszik, akár nem. Ott pedig kb már természetes, hogy x éve sok rajongónak ez kapaszkodópont. Egyébként egyáltalán nem biztos, hogy CSAK miattuk szavaz xy-ra. De maga az, hogy felszólít a híresség, hogy menj el szavazni már sokat jelenthet.
aug. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ezt le is vezették, hogy mikor Taylor Swift kérte a rajongóit, menjenek el szavazni, hirtelen sok tízezren jelentkeztek fel. Szóval ennyit jslent. S nem feltétleb rossz ez.
aug. 14. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!