Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondolsz az ukrán különleg...

Mit gondolsz az ukrán különleges katonai műveletről? Sikerül nekik megszabadítani az orosz népet a náciktól?

Figyelt kérdés
aug. 8. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Hogy az Azovi Náciknak sikerül e megszabadítani az oroszokat a náciktól?


Nem hiszem! :DDDD

aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3%
Hadd hulljon a fírges kapor.
aug. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Az a baj, hogy ahhoz Moszkváig kellene menniük.
aug. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nyomik.
aug. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Én csak remélni tudom, hogy a béke jegyében Oroszország feladja a területeit és nem várja meg, még az orosz embereknek elege lesz Putyinból és fellázadnak ellene. Legyen béke és kapituláljanak az oroszok!
aug. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ámen 5-ös!
aug. 8. 13:56
 7/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
60%

Az ukránok nem győzhetik le az oroszokat, az arányok miatt, de most sunyin behatoltak a gázelosztó állomás felé, ha azt felrobbantják, akkor onnan nem jön több gáz Magyarországra, Szlovákiába sem.

Röhögjetek...

aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

#7 Miért mennének Oroszországba, ha meg akarják szakítani a földgáz útját? Hisz Ukrajnán is keresztülmegy az a cső. A kurszki atomerőművet akarják, hogy elcseréljék az oroszok által ellenőrzött zaporizzsjai erőművel.

A globalisták nagy ötlete, hogy mindig másokat vádolnak meg a saját bűneikkel. Az oroszok a nácik, mi? Tanuljatok történelmet, fogalmatok nincs, mi is az a "náci". Sokan még a fasizmussal is összekeverik.

aug. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A náci az nem bőrszín alapján van, azt nem ehet megmondani így ki az, én is az vagyok. Oroszország ki fogja szorítani az ukránokat és előre vonul.
aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Végeredményben ki lett tárgyalva a hazai és külföldi szakértők által is, hogy mit akar Ukrajna.

Szenzációhajhász akcióra pazaroltak komoly erőforrásokat, nem frissen besorozott újoncokkal, hanem olyan erőkkel, ami máshol hiányozni fog.

A cél, igazolni a nyugat felé, hogy adjatok még pénzt, mert van értelme(?).

Cél az is, hogy most erről beszélt mindenki.

Meg elcsíptem egy olyan infót is, gőzerővel folyik Németország felfegyverzése, hogy egy adott pillanatban konkrétan támadhassanak az oroszok ellen.

Nagyon jó kilátások, köszönhetjük ezt is a balliberális ártányoknak. Mint a migránsokat is.

aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!