Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nicolae Ceaușescu azt igérte...

Nicolae Ceaușescu azt igérte ,hogy csökkenti az állam adóságot ezt sikerült neki elérnie?

Figyelt kérdés
Ha van megbízható forrásod akkor azt megköszönném ,ha azt linkelnéd.

aug. 7. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A 80-as években az egészet egyszerre akarta visszafizetni, ezért jegyrendszert vezetett be, és különböző, tudományosnak hazudott rendeletekkel igyekezett szabályozni, hogy egy személy és egy család mennyi ételt fogyaszthat. Ilyen megszorításokkal vissza tudta fizetni az adósságok nagy részét.
aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Zéróra vitte le.
aug. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Láttad a kivégzését? nem? Akkor mindegy.
aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mad Max2 ***** válasza:
100%

Az államadóság megszünt léteznia 80 as évek második felére


Ezt ugy érte el hogy a saját népét sanyargatta, visszafogta az életszínvonalat, és mindent exportált amit csak tudott, méga kaját is.


A román boltoikban emiatt nem volt árú, mindenki ott szerezte be a kaját ahol tudta mert a boltok polcai üresek voltak

aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Sikerült, de olyan áron, hogy a népe gyűlölte, nem hiába végeztek vele szinte egyedüliként a keleti blokkban.
aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3.

Láttam:


[link]

aug. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os

Most ezen mit lehet látni vlégül is?!

Nekem van egy sejtésem ,de nem vagyok benne biztos ,hogy jól láttom a rossz kép minőség miatt.

aug. 8. 17:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!