Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az újabb (Izrael/Irán) háborús...

Az újabb (Izrael/Irán) háborús fenyegetés és a tegnapi nemzetközi tőzsdepánik után, van realitása annak, hogy a mostani globálista világ teljes recesszióba esik, esetleg összeomlik?

Figyelt kérdés
Ha nem laposföldhivős konteós az ember, akkor is olyan szinten zúdul az emberre ez, mintha minden nap egy hollywoddi katasztrófafilm lenne, csak a valóságban és már én sem tudom, hogy hol van a realizmus határa.

aug. 6. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljes összeomlás nem várható, ha bekövetkezne abból világméretű baj lenne, egy erősebb világválság.
aug. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mit értesz "globalista világ" alatt?
aug. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Globalista világ alatt azt értem, hogy a Kinában gyártott kijelzők, Tajvan-on gyártott chipsetekre kerülnek és Európában és Amerikában telefonként, tabletként, laptopként kerülnek értékesitésre. Azt értem, hogy, ha Oroszország megtámadja Ukrajnát, akkor Afrika éhségkrizisbe esik.

Vagy, hogy, ha a Vörös tengeren elkezdenek lődözni a hajókra, akkor nem tudnak Teslákat gyártani Berlinben.

Azt értem, hogy ma meg tudom csinálni azt, hogy Budapesten veszek egy repjegyet, ami mondjuk Varsóból, isztanbuli átszállásal elvisz engem Shanghai-ba vagy Melbournbe, vagy, bárhová.

Azt, hogy ma premierplánba látod, mi történik a világ bármelyik pontján, mert megvan hozzá a technológiai képességünk. De értem azt is, hogy jelen pillanatban az én munkáltatóm központja az Mumbai-ban van, ahol én az életemben nem jártam még, viszont egy európai lakásból dolgozok nekik. Ezt értem a globalizmus alatt és ennek a végétől félek. Egyszerűen, bolondnak sem kell lenni hozzá, hogy, lásd, hogy a Covid óta, krizis van a Földön, szerintem globális.

aug. 6. 08:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3 Amire te gondolsz azt úgy nevezik hogy világkereskedelem. Már az óidők óta folyik, ne nagyon akard hogy összeomoljon mert annak beláthatatlan következményei lennének manapság. Lényegében a körülötted levő dolgok 90%-ából hiány lenne a pénzügyi rendszerről nem is beszélve.

A kovid előtt is voltak krítishelyzetek de a kovid miatt inkább hírérzékenyebbek lettek az emberek.

aug. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ez összetettebb, mint csak szimplán "világkereskedelem" ként emlegessük. Ez több annál. És én nem várom, vagy szeretném a végét, mert tisztában vagyok vele, hogy az az emberiség mai formájának a végét jelentené. De, nem tudok nem félni tőle, hogy bekövetkezhet. Amikor szinte hetente jönnek olyan hirek háborúkról, meg konfliktusokról, meg leálló ITs rendszerekről egy update után, amitől frászt kapok, már, ha elkezdek hireket olvasni. És akkor itt van a tegnapi tőzsdepánik is...
aug. 6. 08:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.Amíg az emberek elmennek dolgozni addig nem fog változni semmi.amíg be nem börtönzik a teljes politikai elitet addig az esetleges új választások sem fognak érdemi válaszokat hozni.
aug. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én nap, mint nap dolgozok, de, hogy ezek az események nem értem, hogy függnek össze az én munkámmal. A háborúk kitörnek, az infláció nő, a termékek hiányoztak a polcokról és az emberek úgy is éheztek Afrikában, hogy én nap, mint nap dolgoztam közben.
aug. 6. 09:22
 8/8 anonim ***** válasza:
7) néhány száz család birtokolja a világ vagyonának több mint a felét.ha már a globalista világot említetted.az állítólagos válság ellenére a gazdagok még gazdagabbak lettek.ez helyi viszonylatban is így van,az OTP minden évben rekordnyereséget ér el.afrikában sok helyen nincsenek meg az alapvető életfeltételek, tehát ott sokan fognak meghalni a jövőben is, függetlenül attól hogy itt európában mennyien és mennyit dolgoznak.
aug. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!