Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kamala Harris kit választ...

Kamala Harris kit választ majd alelnök-jelöltjének?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy van ez a Pete Buttigieg, közlekedésügyi miniszter. Ő elvileg népszerű, de asszem nem csatatérállambeli, ja meg borzasztó...meleg is. Ugyanakkor egy ideje követem a munkásságát, s el tudnám képzelni elnöknek is mondjuk 8 év múlva. De vannak más jelöltek. Michelle Obamát is emlegetik, de sajnos nem hiszem, hogy vállalná, illetve Pennsylvania, Arizona kormányzója népszerű még.

júl. 31. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Valószínűleg egy fehér ember külsejű zsidót, aki kellően progresszív (homoszexuális).
júl. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Bident


Vicc nélkül, alelnök választásnál általában elv, hogy legyen valami diverzitás, tehát valaki olyan, aki az elnökjelölttől radikálisan eltér. Így választotta:

- a fiatal Kennedy a déli, veterán Johnsont

- az idős fehér Biden a relatíve fiatal, ázsiai-fekete Harrist

- először a világias Trump a fundamentalista Pence-t, aztán a pusztán idős Trump a fiatal Vance-t


Ettől Clinton tért el azzal, hogy déliként egy másik, kb. vele egyidős másik délit választott magának (Al Gore).


Szóval, ha nagyon le akarom egyszerűsíteni, Michelle Obama szinte 100%, hogy nem lesz alelnök. Nagy pénzt tennék rá, hogy egy fehér férfi lesz az.


Pete Buttigieg jó választás lenne, de ebben az országban nem fognak egy meleget megválasztani még jó ideig.

Gavin Newsom nem valószínű, mert ő is kaliforniai.

Szerintem Josh Shapiro lenne a kényelmes választás: Pennsylvania visszakapna valamit, és a republikánusok nehezebben találnak rajta fogást.


De nekem az egyik listát átnézve, nekem Mark Kelly tűnne izgalmas választásnak.

júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Miért ne választanák meg?
aug. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Senkit nem kell majd megválasztania alelnöknek, mert őt se fogják megválasztani elnöknek
aug. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Idióta
aug. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Chill libsikém sír majd a szád novemberben
aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
#6: neked a kérdést nem sikerült megértened...
aug. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!