Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek kit választanak...

Szerintetek kit választanak meg az amerikai elnöknek?

Figyelt kérdés
sztem trumpot
júl. 30. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Trump
júl. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Sztem Kamalat.
júl. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Donald Trump tudom sokaknak nagyon nem tetszene ez,de több okból kifolyólag is valószínű ő nyer majd.


1. Közvélemény kutatások többsége szerint százalékos arányban Trump vezet egyes.

2. Nem véletlenül nem Kamala Harrist indították először Biden helyett, mivel nem egy annyira népszerű demokrata politikus legfőképp azok szavaznak rá akik utálják Trumpot és semmikép nem akarják hogy újra elnök legyen.

3. Trump elleni merénylet megnövelte Trump esélyeit.

4. És talán a legfontosabb hogy az Amerikai választási rendszer olyan hogy a vidékiesebb tagállamokban aratott győzelmek elég előnyt biztosítanak arra hogy egy párt győzzön még akkor is ha az összes szavat szám százalékszám szerint nagyjából egyenlő a két pártnál, vagy akár akkor is ha 1-2 százaléknál nagyobb az inkább városiasabb tagállamoknál győztes párt népszerűsége. Ez történt 2016-ban is így nyert Trump Hilleryvel szemben, nem volt összességében több szavazatuk a republikánusoknak de hozták a vidéki szavazatokat és velük együtt a vidéki tagállamokat.

Aki nekem nem hisz nekem higgyen a Wikipédiának.

[link]

Na ugye majd 3 millióval több demokrata szavazat, ami majd 2%-kal több demokrata szavazat arányt jelent és mégis Trump győzött.

2020-ban 7 millióval több szavazattal 4,5% kos előnnyel tudott győzni Biden.

[link]


TEHÁT A LÉNYEG HA A DEMOKRATÁK GYŐZNI AKARNAK AHHOZ LEGALÁBB 3-4%-KAL NÉPSZERŰBBNEK KELL HOGY LEGYENEK A REPUBLIKÁNUSOKNÁL KÜLÖNBEN VESZÍTENI FOGNAK.

júl. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3-mas vagyok.


Most ennyire hülyeséget írtam hozzáteszem én szerintem pártatlanul és logikusan érvelve legfőképp a 4-es pont ami mérvadó (szerintem) hiteles adatokkal alátámasztva(wiki), vagy egyszerűen a legtöbb ember itt érzelmi alapon helyesli vagy nem helyesli a válaszokat. De gondolom érzelmi alapon tehát megint kapom a 0%-ot.

júl. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Remélem Kamalát.
júl. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3) ez az elemzes mondjuk 2 hete megállta volna a helyet, most mar nem. Tobb csatater allamban is atvette a vezetest Kamala.
júl. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most szerintem Kamalának áll a zászló, de még sok minden változhat.
júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos ezt a férget fogják, mármint Trumpot
aug. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!