Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szól hozzá a Fidesz, hogy...

Mit szól hozzá a Fidesz, hogy Kamala Harris utolérte a közvélemény-kutatásokban Trumpot, s már néhány csatatér államban is vezet?

Figyelt kérdés

Mindezt úgy, hogy Biden egy hete lépett vissza?


[link]



júl. 29. 15:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
48%
Akkor ki ezért a felelős, biden? Ő uszította a csürhét a capitóliumra? Normális időkben trumplit ezért árulásért felelősségre vonták volna. De még büszke is rá, hogy a legnagyobb Izrael barát elnökként tartják számon, aki támogatta a palesztinok elleni háborút. Ja tényleg semmi köze a háborúhoz. Ugye fidesz szavazó is vagy?
júl. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
60%

"Ő uszította a csürhét a capitóliumra?"

Senki sem uszított. Hülyék mindenhol vannak.


"De még büszke is rá, hogy a legnagyobb Izrael barát elnökként tartják számon,"


Érdekes, én korábban azt hallottam, hogy oroszbarát, és Putyinék akarták meghekkelni a válsztásokat Trump javára. Az orosz meg nem izraelbarát.


"aki támogatta a palesztinok elleni háborút."

Tavaly ki is volt az elnök? És kik támadtak elöször?


"Ugye fidesz szavazó is vagy?"

Én 2002-ben szavaztam utoljára, akkor is ellenük.

Bár nemt duom rájöttél-e, 2 2,5-ös emberrel kommunikálsz.


Egyébként mi köze az amerikai elnökválasztáshoz, hogy magyarisztánban ki mire szavaz? Kb. ennyi logika van a többi Hsz.-odban is.


Szerintem térjünk még ki arra is, hogy Kim Jong-un is nukleáris kísérletet hajtott végre, meg Peking is fenyegeti Taiwant, tehát ebböl már egyértelmü, hogy Trump háborúpárti.

A mostani vezetés meg felebaráti szeretetböl akar Tomahawkokat telepíteni Európa közepére.

júl. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

19: pl az ilyen "magányos merénylőket" is a cnn, msnbc féle demokrata szócsőnek nevezett médiák hergelik fel, amik m1 módjára tolják a propagandát hogy kit kell utálni.

amíg nálunk az m1-en gyurcsányozás megy, addig az usában a cnn-en meg a trumpozás.

miután volt hogy hitlerhez hasonlították, vagy ilyen ostoba demagóg szövegeket mondanak az ottani hírekben hogy "trump veszélyt jelent a demokráciára" előfordul hogy egy kattant fegyvert szerez és ilyeneket csinál.

szóval ott a hergelő a demokrata párttal szimpatizáló média.

júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
86%
Komolyan, közvélemény kutatások alapján politizálunk? 😂 Még nem is volt vita a két jelölt között, és még nem is Kamala a hivatalos Demokrata jelölt (mondjuk szerintem is teljesen biztos hogy ő lesz az, de még nem jelentették be ezt hivatalosan). Meg ezek a közvélemény kutatások hogy működnek? Hol mérik fel, melyik régióban? Hány embert kérdeznek meg?
júl. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Am Donald Trump mar most nem akar vitazni...nyilvan fel, hiszen Kamala egy eleg kemeny valaki. Korabban főügyész volt San Franciscoban
júl. 31. 08:55
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

"Meg ezek a közvélemény kutatások hogy működnek?"


Ezen szoktam én is mindig röhögni. Akiknek kedvezö az eredmeýn, azok szerint mindig köbevésett igazság, akinek meg kedvezötlen, azok szerint kamu.

Mint mindig, középen az igazság.

Nyilván, ha liberális véleményeket akarok hallani, akkor nem egy mihazánk rendevény résztvevöit fogom kérdezni.

júl. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
27%
25: valami forrást írhatsz, mert eddig üres kamuzás a válaszod
júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!