Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kalama Harris, jó kapcsolatot...

Kalama Harris, jó kapcsolatot ápol a magyar kormánnyal?

Figyelt kérdés
Ha esetleg ne adj Isten miniszterelnök lenne - mert én békepárti vagyok, Trumpot szeretném. Nálam a béke az első - akkor milyen kapcsolat, hozzáállás várható Orbán Viktorhoz? Jól kijönnek egymással az eddigiek alapján? Lehet hogy Herris csak egy báb lesz mint Biden?

júl. 26. 18:55
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
53%

Békepárti vagy?

És Orbán is?

Mikor is ítélte el Magyarország az orosz agressziót? Mikor is szólította fel Putyint a csapatainak kivonására Ukrajnából?

Gyerünk, told a linket, mert eddig csak olyanról hallottam, hogy az egységes EU-s háborúellenes intézkedéseket gátolta a hazug hazaáruló háborúpárti Orbán.


Esetleg kifejtenéd, hogy mit jelent az, hogy béke?

Esetleg kifejtenéd azt, hogy mit jelent az, hogy hosszútávú béke.

Esetleg kifejtenéd azt, hogy kik voltak valójában a II. világháborúban a békepártiak, és kik tettek valójában többet a békéért akkor, azok, akik harcoltak, vagy azok, akik, békét követeltek, és egyre másra engedtek Hitler követeléseinek?

aug. 21. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!