Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mások is sajnálják Bident?

Mások is sajnálják Bident?

Figyelt kérdés

Én egy kicsit sajnálom Bident :(


Egyszerűen... csak elnök akar lenni. És nem igazán az ő hibája volt, hogy dadogott, hétköznapi hiba. Múlt héten az mekiben voltam, és amikor rendeltem, én is dadogtam. Mindenkivel megtörténik! :( és ezek a nagy médiakonglomerátumok meg olyanokat mondanak, hogy: BIDEN TÚL ÖREG, HOGY ELNÖK LEGYEN!!! 😡😡😡. UTÁLOM BIDENT😡😡😡😡 CSERÉLJÉTEK LE BIDENT 😡😡😡 ÖREG😡😡😡. Szomorú lennék, ha azt mondanák, hogy túl öreg vagyok ahhoz, hogy az álommunkámat végezzem 😞 valószínűleg ő is szerette elnöknek lenni. Én például óvónő szeretnék lenni, és nagyon szomorú lennék :( ha egy nap kirúgnának. Tedd magad az ő helyébe... te is szomorú lennél :(


Azok a felső vezetők, akik Bident lemondásra kényszerítették, nagyon gonoszak voltak >:(



júl. 26. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondott le, hanem visszalépett. Nem ugyanaz.
júl. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Csak a kérdést olvastam. Ami alatta van nem.


Pár éve még jókat nevettem a hülyeségein, de aztán rájöttem egy beteg idős ember. Nincs belátási képessége már. Szóval a kérdésre válaszolva. Igen, sajnálom valahol.

júl. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, feküdj le, józanodj ki, ha megvagy, kérj bocsánatot a kérdés alatti ömlengésért és felejtsük el, hogy ez megtörtént.
júl. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

15-20 éve jó elnök lehetett volna. Akkor Obama kiütötte. Iszonyat régóta aspirál az elnöki székre. Mindig megkapta hogy még fiatal ehhez. Aztán mire odaért meg már mentálisan lett idős hozzá.

Ez volt a sorsa.

Egyébként a mögötte lévő adminisztráció szépen elvitte az ügyeket, az ő kommunikációs és mozgási bakijai mellett is.


Azt nem értem hogy egy tiszta pillanatában miért nem tudta belátni hogy ez még négy évig nem mehet és engedte volna hogy felépítsen a párt egy elnökjelöltet mellette? És akkor nem lett volna ez a káosz most amibe került a dem párt.

júl. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Viccen kívül sajnálom. Tudtommal közvetlenül hozzá nem kötődtek semmi komolyabb shady ügyek, több gyereke meghalt, első felesége meghalt, a politikában nem volt sikertelen, de ugye a csúcsát már demenciával kellett megjárnia, a fia f*szságai is biztos nyomták a vállát. Nem lettem volna a helyében mikor éppen egy józanabb pillanatát éli meg és átgondolja a fentieket.
júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amiat hogy nem lesz már elnöke USAnak, sajnálni nem kell, mert már volt pUSkA elnöke, az állapota miatt lehet küldeni neki pozitív gondolatokat, hogy szép nyugdíjas évei legyenek, valószínűleg nem kell sajnálni emiatt sem, 100x jobb ellátás jár neki, mint bármelyikönknek.
júl. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szerettem az öreget.Mindig olyan jókat röhögtem rajta!Feldobta a napjaimat egy egy újabb videója!
júl. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!