Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Zelenszkij helyében te engedné...

Zelenszkij helyében te engednéd, hogy az országodat támadó ország a területeden keresztül kereskedjen olajjal egy másik ellenséges országgal?

Figyelt kérdés

júl. 24. 16:27
1 2 3 4 5 6
 41/53 Jeffrey Spender ***** válasza:
júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:

39:


“mégis kinek legyen a legnagyobb haszna, akin keresztül megy vagy aki finomítja és értékesíti?”


Szóval te akkor is kapaszkodnál a Lukoil olaj szállításából eredő haszonhoz, ha abból az ellened folytatott háborút szponzoráló cég 20-szoros bevételt realizál?


Értem:) Ezzel mindent elmondtál, most hagyjunk helyet másoknak is, hátha jön még ennél is okosabb elgondolás!

júl. 25. 21:54
 43/53 A kérdező kommentje:

34:


Spender, ezt pont neked, mint színvalló ukrángyűlőlőnek kell magyarázni? Ugyan már. Tudod te is, hogy így van. Magyarország a háború eleje óta ahol tud betart és beszól Ukrajnának, csak akkor és annyit tesz, amit az EU és NATO-tagság miatt nincs mersze vagy képe megtagadni.

júl. 25. 21:58
 44/53 Jeffrey Spender ***** válasza:

Kérdező, te mi vagy ?


Színvalló ukránimádó, és magyargyűlölő ?


Mit kellene imádnom az ukránokon ?


2014 - 2022 között hogyan viseltettél az ukránok irányába ?


Nem tagadom, nekem nem szimpatikusak az ukránok. Azonban a 2022-es orosz háborúindítás az teljesen rossz válasz volt.

júl. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
34%

"Mit kellene imádnom az ukránokon ?"


Te csak végletekben tudsz gondolkodni?

júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 Jeffrey Spender ***** válasza:
63%

Én azt mondtam / írtam, hogy a 2022-es háborúindítás az orosz politika részéről az félelmetesen buta / ostoba tett volt.


Mindkettőt gyökérnek tartom.

júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 Jeffrey Spender ***** válasza:
63%

Amúgy Magyarország mit tudna tenni Ukrajna érdekében ?


Mivel kéne őket kiengesztelnünk ?

júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
63%

42: felfüggeszted a lukoilt. a célállomáson mit tankolnak majd a kocsikba, coca-colát?

ez a kép neked szól:

[link]

júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:

48:


Attól, hogy verbális képességek hiányában mémeket keresgélsz, nem fogsz szellemileg kevésbé fegyvertelenek tűnni ;)


Egyebkent a válaszodat megértettem, te Zelenszkij helyében bizonyára még fokoznád is az orosz olaj terjesztését Európában, hiszen - ha jól értem a logikádat - az országodat elfoglalni kívánó hatalom egy kiváló és megbízható kereskedelmi partner, akinek ami jár az jár. Világos! Köszönöm a választ.

júl. 25. 22:51
 50/53 anonim ***** válasza:
65%

#47


Az ország teljes GDP-jének 100%-át átutalni Ukrajnának.

Amennyiben csak a 99%-át adná oda, akkor is putyinbérenc ruszki ügynököknek bélyegeznének minket. Add oda a kisujjad az ukránnak, és követelni fogja a teljes karod.

júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!