Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyi idő alatt térülhet meg...

Mennyi idő alatt térülhet meg (gazdaságilag) Putyinnak a háború? Ha egyáltalán megtérül.

Figyelt kérdés

Tételezzük fel a jelenleg elfoglalt terület az övé lesz. A szankciók miatt sok pénzt vesztetek. A háború is sok erőforrást igényelt. Az elfoglalt területet újjá kell építeni. Egy várost is nehéz, de itt sokszáz város van.

Miből és mennyi idő alatt lehet ezt a nagy költséget fedezni?


júl. 18. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Fegyvergyártók eladnak millió fegyvert az államnak. A cégeket tök véletlenül a politikusok birtokolják. Micsoda véletlen.... Százmilliárdszor megtérült már.
júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Megtérült? Az oroszoknak?


Még a külföldi vagyonaikat is zárolták. Hajókat is stb. Lehet pár orosz fegyvercég profitált, de én az országra gondoltam. Az orosz költségvetés pénze megy a háborúra és majd az újjáépítésre is.

júl. 18. 12:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az orosz állam meg az orosz politikusok két különböző entitás. Utóbbi egy értelemmel, érzelmekkel nem bíró, fizikailag nem létező jogi entitás.
júl. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Becsült érték, de úgy olvastam, hogy napi 1Mrd dollárba fáj az oroszoknak a háború. Szóval sose. Ez nem arról szól.
júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A háború nem üzleti vállalkozás, aminek így meg kéne térülnie. Gondolj az EU-ra, nekik aztán végképp nem térül meg.
júl. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Gondolj az EU-ra, nekik aztán végképp nem térül meg."


Biztos vagy benne? Németország a világ legnagyobb fegyvergyártója, és egyben az EU egyik legbefolyásosabb állama.

júl. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!