Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Trump direkt ilyen alelnökjelö...

Trump direkt ilyen alelnökjelöltet keresett magának, aki szerint az abortusz egyenlő a szolgasággal, illetve pár éve Hitlernek nevezte Trumpot?

Figyelt kérdés
A jobboldalon tényleg ez a színvonal?

júl. 16. 09:48
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Fontos, hogy megfelelő felvilágosítast kapjon mindenki. De ha megvan a baj, legyen lehetőség abortuszra.
júl. 16. 10:31
 12/29 anonim ***** válasza:
53%

10

Rohadt drága tabletta a 3 hónapra elég 10 ezres cucc? Na ne már...


Amúgy meg felfoghatatlan baromság tiltani az abortuszt. Mindenki rendelkezhet a testével és pont.

A fogamzásgátlás kapcsán történő felvilágosítás üdvözlendő. Végső soron mindnekinek az az érdeke, hogy minél kevesebb abortusz legyen, de nehogymár ne legyen joga a nőnek eldönteni, hogy akar-e egyereket vagy sem.

júl. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
31%

@12

abortusz= gyerekgyilkosság. Pont.

júl. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
49%

12: igen, drága ez sokaknak. Főleg egy kiskorúnak, akinek saját pénze sincs. És mondjuk nem is akarja, hogy a szülei tudjanak róla, tőlük se kér.

De gumit se használnak sokan. Fiúk nem szeretik, lányok meg hagyják magukat így is, nehogy elveszítsék a fiút.

júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
62%

13

Nos, nem, ugyanis embrió nem egyenlő gyerek. 😂

Csapd fel a hetedikes biológia tankönyvet, aztán gyere vissza hisztizni.

júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
32%

14

Garantálom, havi 3000 forint olcsóbb, mint eltartani egy gyereket, de még az abortusznál is olcsóbb, ha már itt tartunk. Konkrétan a leggazdaságosabb megoldás.


És ettől még nem vagyok abortusz ellenes.

júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
29%

@15

Arra inkább neked lenne szükséged, hogy különbséget tudj tenni embrió és magzat között...

júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
37%

16: neked olcsó. De másnak nem. Vannak, akiknek betétre, tamponra sincs pénzük. Nem mindenki úgy él, mint te, mi.

A következményekbe meg nem gondolnak bele. Ezért is van ennyi abortusz. Ahogy már írtam, ezt használják fogamzásgátlásnak. USA-ban nem tudom, mit a helyzet, de nálunk sokan már a 4., 5. abortuszukon vannak túl. Nem egy véletlen baleset.

júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
30%
15: Én nem vagyok abortuszellenes, de amit írsz, az hülyeség. Nézz UH fotókat, hogy hányadik héten, hogyan néz ki. Amikor még el lehet vetetni, akkor teljesen baba formája van. Nem valami sejtképződmény.
júl. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
24%

18

Felnevelni a gyereket akkor is többe fog kerülni, mint havi 3000, az ég áldjon meg... Azt ne mondd, hogy akár a legótvarabb körülmények közt életben lehet tartani egy csecsemőt kevesebb pénzből, mert dobok egy hátast...


A sok okoskodónak: A magzat sem egyenlő a gyerekkel.

júl. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!