Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vajon sikerülhet a "patrióták...

Vajon sikerülhet a "patrióták európáért" nevü szélsőjobbos frakciót tartósan visszaszorítani/peremen tartani az EU parlamentben ?Én remélném hogy IGEN, mert ha nem sikerül az "európai egyesült államok" álma elveszik akár 50 évre is. Vélemények erről?

Figyelt kérdés
júl. 14. 06:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ez az a frakció, amiben Orbán is benne van, és az összes környező ország szélsőjobbjával szövetkezve próbálnak az Európai parlement 3.ereje helyett a 2. vagy 1. pozicióra törni.
júl. 14. 06:47
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
A szuverén nemzetek koalícióját támogatom
júl. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Európai egyesült államok?? Ne akarjunk ilyet.
júl. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

3, nem tudom, hányan vagytok, de én akarok ilyet.

Azt hiszem az amcsik, a legjobb példa arra, hogy ez mennyire jó ötlet is.

Egyébként hosszútávól elkerülhetetlen ez, annyira globalizálódik a nyugati féltek, hogy nem fognak tudni fennmaradni azok az országok, akik nem képesek belátni, hogy az egy egyéni politikusok érdekei nem képesek megoldást találni a jelen problémáira.

júl. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Isten óvjon az egységesen jó fizetésektől és életszínvonaltól! Az maga a sátán! 🤣
júl. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%
Ez annyira fog működni mint a Szovjetunió. Pont annyi közös van egy finnben meg egy portugálban mint amennyi közös volt egy litván és egy tadzsikban.
júl. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

6, nem, ha önkéntes alapú és senki sem kötelez téged arra, hogy csatlakozz, vagy bent maradj.

A ruszkik ezt a lehetőséget nem adták meg nekünk.

Egyébként mégegyszer leirom, ha az Amerikai Egyesült Államokban egy egymással háborúzó, széteső nemzetet egységesiteni tudott, úgy, hogy ráadásul -a hidelmek ellenére- az államok önrendelkezési jogának jelentős része, ugyanúgy fennmaradt, szerintem igenis, ez a megoldás.

júl. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

#6

Van egy óriási különbség!

Az EU-ba önszántukból lépnek be a tagállamok és a vezetők közösen irányítanak. Nem egy félkegyelmű diktátor adja az ukázt!

júl. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

A szuverén nemzetek Európája már létezett az Európai Unió előtt.

Volt is háború gazdagon. És nem csak a két világháború.


Mi jó volt abban?

júl. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem elsiklottunk a kérdés felett azért, mert mindenki arról szeretne véleményt alkotni, hogy az USE az egy kívánt vagy egy utált dolog... nem ez volt a kérdés!


Az én meglátásom szerint nem fog sikerülni, sőt én úgy látom, hogy távolodni fogunk ettől. Harmadik erőként beszélnek erről a koalícióról, de lesz még 2. erő is és ha még ehhez bizonyos kérdésekben csatlakozik a szuverén nemzetek koalíciója is, az még tovább erősíti a közös álláspontjaikat. Egyébként a szuverén nemzetek koalíciójában vannak az állítólag szélsőjobbosok. Ahogy te is szélsőjobbként említed meg a Patriótákat is, úgy beszél róla a nyugati sajtó egy jelentős része is, így már nem fegyver ellenük ez, a saját hibájukba estek ezzel, ugyanis, ha együttműködnek a szélsőjobbal bizonyos kérdésekben, az sem támadási felület, hisz nem lehet félreállítani szélsőjobbozással azt, akit eddig is szélsőjobboztak. :D Ha egy picit is figyeltek volna pl. a magyar politikára, a 2000-es évek magyar politikájára, akkor ezt láthatták volna előre, hogy hiba. A néppártra szerintem beköszönt a tél. Na nem most, mindjárt hétfőn, de idővel igen. Most, hogy létrejött a Patrióták, elkezdheti az európai szintű politizálást Orbán Viktor és hogyha nálunk ez működőképes, akkor EU szinten is működőképes lesz. Ezek a pártok egymást fogják segíteni hatalomra avagy nagyobb befolyás szerzésére, a következő EP választásra megjön a fordulat. Mire fordul a világ, addigra fogunk fordulni mi is, mert az a mi keresztünk, ált. így szokott lenni, valahogy úgy direkt kényelmetlennek éljük meg azt, ha nem vagyunk szopóágon, nekünk az a komfortzóna mert az a megszokott. Persze most ezt ne úgy értsétek, hogy azt írom, amit legszívesebben szeretnék, hogy mit szeretnék az teljességgel lényegtelen, mert az nem válasz a kérdésre, nem az volt a kérdés.

júl. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!