Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Trump-nak hány centin múlt az...

Trump-nak hány centin múlt az élete?

Figyelt kérdés

#Pennsylvania #New York #szőke férfi
júl. 14. 04:46
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Talán 1-2 centin. Nem tudom mennyire áll el a füle a szőke férfinak.
júl. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
Semennyin. Nem tudják agyonlőni…
júl. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha valóban azért vérzik a füle mert súrolta a lövedék akkor akár 1-2 centin. Ha van esze (bár kétlem) hálát ad hogy ezt így túlélte.
júl. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi más miatt vérzett volna a füle?
júl. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha apukája annak idején két centivel arrébb rakja a farkát, most minden másképp lenne.
júl. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 readymix ***** válasza:
81%
Fel nem tudom fogni, hogy egy ekkora országban, a fegyverek és az azokat használók hazájában nincs egy alkalmas mesterlövész. Bezzeg 63-ban nem cseszték el.
júl. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha néhány tizedmásodperccel a becsapódás előtt Trump nem fordítja el a fejét jobbra egy picivel, a halántékába kaphatta volna a golyót valamivel élesebb szögben. Ha a lövedék a trajektóriájától 2-2,5 cm-rel jobbra érkezett volna, a jobb oldali szemüregén keresztül hatolt volna a koponyájába.
júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Avair2010 ***** válasza:
100%
Gratulálok nektek. Nem tudjátok, miért kéne meghalnia, mégis ezért szurkoltok. Egyszer már elvezetett egy világhatalmat 4 évig, ráadásul külső feszültségek szitása nélkül. Most is képes ugyanerre. Ti miért nem dögletek el ugyanigy ok nélkül? Az se kerül sokba. A Gyurcsánynak, az Ursulanak és a többi gazdaságölőnek miért nem kivánjátok a halálát?
júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8: Egyetértek a bírálattal, de nem az én ingem. Egyébként a #7-es vagyok, csak tényeket közöltem.
júl. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!