Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izraelt miért támogatja még...

Izraelt miért támogatja még mindig a Nyugat, mikor izraeli katonák civileket lőnek agyon minden nap és népirtás vádjával áll Izrael a hágai bíróság előtt?

Figyelt kérdés

Az alábbi videóban izraeli katonák fegyvertelen palesztin civileket lőnek agyon.


https://www.youtube.com/watch?v=tmvnGk-7uV8&rco=1



júl. 11. 19:50
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:

"Túl kell esni azon, hogy a hamasz emberáldozatnak használja a propagandájához a civileket."


Ezt a zsidó hazugságot sem veszi már be senki. Főleg nem a hágai bíróság. Ezért áll Izrael ott népirtás vádjával.



"Izrael önvédelmi háborút viv, és nem törvénytelen, hogy civilek is áldozatul essenek egy háborúban."


Ez nem háború hanem népirtás a hágai bíróság szerint is.



"Ha nem lenne a világ legjobb hadserege még ráadásul a világ leghumánusabb hadserege is, akkor lenne csak igazán vonyitás az antiszemiták részéről."


Izrael a világ legjobb hadserege? A 9 hónap alatt semmiféle katonai célt nem ért el.



"még ráadásul a világ leghumánusabb hadserege is"


Izrael konkrétan népirtást követ el. A kérés alatti videó is ezt bizonyítja. A a világ leghumánusabb hadserege? Rosszabb mint a náci német hadsereg.

júl. 12. 09:57
 42/52 anonim ***** válasza:
52%

#42

Ha teszel X állítást, miközben a hiteles források attól eltérő Y állítást bizonyítanak, akkor az állitásodat megcáfolták. Ha ilyen alap logikai összefüggések kifognak rajtad, akkor most be is fejeztem ezt veled! Nem vagyunk egy ligában.

júl. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:
A cikk miben cáfolja amit írtam?
júl. 12. 10:08
 44/52 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagyok cionista. Az egy ligát pedig természetesen intellektuális adottságokra értettem. Lásd a 42. komment alapvető logikai összefüggését, ami felett mindvégig elsiklottál!
júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
81%

El kellene gondolkodni azon is, hogy a Hamász mit csinál... Embereket rabol el, zsidó települések civil negyedeit bombázza stb., nem beszélve arról az aprócska tényről, hogy a Hamász nem egy független, önálló ország, legitim hadsereggel, nem azonos Palesztinával (mondjuk ezen ország történetiségével eleve akadnak aggályok), hanem pusztán egy félreguláris milícia és szervezet. Ez tényleg sokkal jobb alternatíva...


Mondjuk szerintem egy háborúban senkinek sincs igaza, de akkor már inkább egy legitim állam történelemmel, mint egy terrorszervezet.

júl. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
71%
Aki esetleg nem tudná: itt a gyakorikérdéseken van egy folyamatosan, újabb és újabb profilokat létrehozó, párszor már kivágott fanatikus muszlim, aki heti szinten tesz fel újabb és újabb kérdéseket izraellel és a zsidósággal kapcsolatos uszító kérdéseket, és próbál vitázni.
júl. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
79%

#46.

45. válaszoló vagyok.

Az iszlám a zsidókra a könyv népeként/vallásaként hivatkozik, így az nem lehet igazi, hithű muszlim, aki gyűlöli a zsidókat. Az Ő hitük is a zsidó vallásra vezethető vissza, csakúgy mint a keresztényeké.

júl. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
73%
Hát, ezzel most eléggé kiverted nála a biztosítékot :D
júl. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
74%
Már tiltották is. Már nem is tudom, hanyadszorra.
júl. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
73%
IP bannolni kéne, vagy nem tudom, valszeg már van is következő accja
júl. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!