Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Horvátország miért kedveltebb...

Horvátország miért kedveltebb mint a valódi mediterrán Görögország?

Figyelt kérdés

júl. 9. 21:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Sőt, még Hawaii-nal is kedveltebb. Ki érti ezt.
júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
7%
A migrontok miatt, Görögország nem biztonságos ország.
júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
18%
Múlt héten voltam Krétán, ott egy darab nem volt. Szerintem nem jó útvonal számukra, arra sokat kell úszni, ha léket kap a bárka. Olaszország felé jóval rövidebb.
júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Horvátország előnye, hogy könnyebben elérhető autóval sokak számára.
júl. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Közelebb van és olcsóbb. Gondolom a szerbek, macedónok inkább Görögországit választják, ha kocsival terveznek utazni. A németek, magyarok pedig Horvátországot vagy Olaszországot.
júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert autóval könnyebben elérhető.

Én például utálok repülni, végig fejfájásom van rajta.Illetve, én szeretek helyi nevezetességekből hozni,szuvenírt, fűszert...stb


Franciaországba is autóval mentünk.


Egyedül, Törökországba nem, oda sajnos tényleg csak repülővel lehet meg érdemes.

júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 PMC Wagner ***** válasza:
48%

Mert horvátország gyönyörű, illetve kimondottan ráálltak a turisztikára. Elmész, van mindenféle élményprogram, a tengerpartól kezdve a vad vizi evezésen át a túrákig. Éjszaka is a városokban zajlik az élet, és emlékezni fogsz rá.

Gasztronómiailag is kifogástalanm nincsenek extrém ételek, illetve az éghajlata miatt nem lessz beteg sem a német sem a magyar.


Na meg köves tengerpart. (persze mezétláb szar menni rajta de papucsban nincs gond. Homokban meg leég a talpad, és papucsban is szar menni benne


Elmész görögországba, jó az ókori romok szépek meg érdekes de ennyi fele annyi lehetőséged sincs mint a horvátoknál

júl. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 felkelhetetle ***** válasza:
77%

Mi alapján álitod alpból, hogy Horvátország a kedveltebb, általánoságban biztos vagyok benne, hogy Görögországba sokkal több turista megy.

Nyilván a magyarok körében Horvátország a népszerübb, hiszen közelebb van illetve maga a horvát turizmus is teljesen a magyarokra van szabva pl nagyon sok helyen tudnak magyarul, sok magyar szállásadó van illetve a kultura is közelebb áll hozánk meg nyilván nagyon szép.

Az 5-össel azért vitatkoznék abban, hogy Horvátország olccsóbb lenne, én egész biztos vagyok abban, hogy Görögoszág az olccsóbb. Horvátország teljesen a nyugat-európai turisták pénztárcájához szabta az árakat, míg Görögországban a nagyon exkliziv helyeken kívül (pl Santorini, ahova a világsztárok mennek) jóval könnyebben megfizethető akár egy kelet-európainak is.

júl. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Horvátországba évente kb. 20 millió, Görögországba évente kb. 30 millió turista látogat. Ez alapján én átértékelném, hogy melyik lehet a kedveltebb.
júl. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Közelebb van.
júl. 10. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!