Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Magyar Péter nekimegy az...

Magyar Péter nekimegy az éjszakának Brüsszelbe is?

Figyelt kérdés
Megkapta az EU-s képviselői mandátumát, így elmegy ahová való szerintem. Igaz azt mondta korábban, hogy ez egy "fullkamu" állás és egészen biztosan nem fog kimenni még le is ostobázott emiatt egy riportert, de most megy. Vajon ott is folytatja a tendenciát? Ott nem kell aggódni média miatt. A kutya sem ismeri. Nem baj ha fiatallal enyeleg és bekakil. Nem veszi majd fel senki, így nem csábítja garázdaság elkövetésére sem senki.

júl. 5. 09:43
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
Talán 50%
15 szavazat
 1/10 Távvezérlésű nyakkendő kötőgép ***** válasza:
80%

Zúzunk az éjszakában

én meg pár haver

az EP-ben mindent megszavazunk

ha hívnak, menni kell

júl. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Azért ha foglalt fiatal lányokat molesztál és bekakil, lehet, ott is felveszik.
júl. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Ő felmászni fog az ereszen.
júl. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Ereszen nem fog csúszni.
júl. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Ha megy, hát megy, ha nem megy, hát nem megy. Talán irigy vagy rá, kérdező?
júl. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2# ha nem ismerik, akkor mindegy nemigaz?
júl. 5. 10:16
 7/10 A kérdező kommentje:
3,4# Odapottyant az ereszre
júl. 5. 10:17
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

A kampánynak vége, már nem áll mögötte egy kampánycsapat, hogy vigyázzon minden lépésére. Még az is lehet, hogy magára haragította a támogatóit azzal, hogy az EP állást fogadta el, mert így kilépett a ráaggatott messiás szerepből amiért eddig pénzelték. Ezt nem tudhatjuk még, majd ősszel kiderül amikor a nyár végével újra mindenki a politikával kezd foglalkozni.

ha nem felügyelik akkor azt adja majd ami lényege - az pedig a bulizós ember és nem a keményen dolgozó politikus. A kérdés az csak, hogy a média ott is figyeli-e majd és eljutnak-e ide róla a hírek vagy sem.

júl. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

A hírekben is benne volt, hogy megszavaztatta a párttagokkal és a követőivel, hogy menjen-e képviselőnek, vagy ne. A menjenre szavaztak többen.


Az ivást és szórakozást én nem rovom fel neki, mert mi magyarok a statisztikák szerint a világ legiszákosabb és egyik legbalhésabb népe vagyunk. Annak ellenére sem, hogy kivétel vagyok ez alól és ezért én még akár mondhatnám is, hogy ez így nem jó.


Majd meglátjuk, milyen munkát végez. Utólag majd majd kiderül az általa végzett munka alapján, hogy érdemes-e a követői bizalmára.

júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fsms ***** válasza:
52%
ha van kedve tegye.
júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!