Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most adják a Tour de France-ot...

Most adják a Tour de France-ot a tévében és nem értem, hogy, hogy lehetséges az, hogy a kommentátorok, folyamatosan meghatározó francia gasztronómiáról, meg kultúráról meg a jelen kultúrális dolgairól beszélnek menet közben? Hol a kalifátus?

Figyelt kérdés
És arabokat sem látni sehol sem.

júl. 4. 14:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
A kalifátus a jövő, ők meg a múltról beszélgetnek. Amúgy ki is rúgnák őket, ha a hatalomnak nem tetsző dolgokat mondanának.
júl. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

folyamatosan meghatározó francia gasztronómiáról, meg kultúráról meg a jelen kultúrális dolgairól beszélnek


Tehát, nem csak azt mondják, hogy mi VOLT, hanem, hogy mi VAN, ma?!

De akkor sem értem, hogy hol vannak az arabok? Azokat ilyenkor átfestik? Vagy elbújtatják és szinészek vannak a helyszinen? És, ha szinészek, milyen szinészek és honnan szereznek ennyi szinészt egyszerre, aki ráér?

júl. 4. 15:05
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Vegyél fel szemüveget és nézd meg a francia kormányszóvivőt.


De megnézheted a francia fociválogatottat is.

júl. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én veszem, de akkor sem értem.

Mindenhol szép francia kis falvak, meg városok vannak, tehén, meg szőlő mindenhol...

Az meg végképp nem fér a fejembe, hogy lehet, hogy 1,5 hónapon belül egy kalifátus egyszerre rendez Le Mans-i 24 órást, Tour de France-t és Olimpiát! Nem látom az arabokat az utcán és az út szélén és nem látom a kalifátust sem.

júl. 4. 15:10
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
4: Mondta valaki, hogy kipusztult a szőlő? Nem vagy túl eszes, azt kell mondjam, és nem sokat értesz a világból.
júl. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem, tényleg nem értem.

Állitólag semmi sem maradt már a francia kultúrából, meg Franciaországból.

Bevallom, hogy ésszel nem tudom felfogni, hogy lehetséges, hogy csupa fehér ember, sokuk kereszttel a nyakukban állnak az út szélén és szurkolnak.

Hogy lehetséges bortermelés és tehén termesztés egy arab kalifátusban?

Az arabok nem is isznak alkoholt.

És azt meg végképp, hogy folyamatosan sorolják városról városra a különböző francia kultúrális programokat, helyi dolgokat.

Én nem vagyok elég képzett ahhoz, hogy lássam a kalifátust ebben.

júl. 4. 15:18
 7/14 A kérdező kommentje:
Agyam eldobom, rózsaszin malacokat mutattak. Egy kalifátusban, rózsaszin malacok. Azt hogy?
júl. 4. 15:20
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
7: Ki mondta neked, hogy már most kalifátus van?
júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Elég sokan mondják, hogy Németország, Franciaország már arab kalifátus és nem is létezik. És az arabok átvették már az uralmat.

Itt mindennap olvasok ilyen kommenteket. A Tour de France-ot látván nem gondolnám azt, hogy igazuk van.

És, ha az Olimpia is meg lesz rendezve, akkor még csak igazuk sem lesz.

júl. 4. 15:22
 10/14 anonim ***** válasza:
#5 na az msn.com-os megtanítja a gyakori népét a világról :D
júl. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!