Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az amerikai választópolgárokat...

Az amerikai választópolgárokat hogy nem riasztja el, hogy Trump egy bűnöző, aki ellen eljárás folyik?

Figyelt kérdés
júl. 3. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Mért riasztaná?
júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Trumpot hivatalosan elkapták, de midegyik bűnöző!

Lásd Biden fia fehér por a fehér házban, ukrajnai érdekeltségek, stb.


Amúgyeg Trump a legkisebb bűnöző , ölette meg a legkevesebb embert ugyanis nem indított háborút!


az összes előtte lévő elnökök tömeggyilkosok!

júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

A magyar választópolgárnak mi köze van az USA választáshoz? Érdeklődés szintjén, legfeljebb, az rendben van.


De az ide írogatók többsége még angolul sem tud, egy USA híroldalt sem képes elolvasni, az össz tájékozódása az origo maximum...

júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Amerikai választópolgárokra gondolok, nem magyarokra
júl. 3. 22:00
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Mert szektás, fanatikus lúzerek, mint itt a fideszesek. A vezér minden fölött áll, még isten se ítélkezhet fölötte.
júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Jeffrey Spender ***** válasza:
31%

És hányan olvassák az USA-ból a Gyakori Kérdéseket ?


Vagy te amerikai oldalakon is agitálsz ?

júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 PMC Wagner ***** válasza:
60%
Tudtommal a legfelsőbb bíróság felmentette
júl. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
engem az ilyen buta kérdezők és buta kérdései riasztanak meg hogy ilyen világot élünk
júl. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

Na eddig túl sok értelmes választ nem láttam...szóval, én aki dolgoztam az USA-ban, meg voltam túristaként is, az USA-ban nagyon más az emberek felfogása, mint itt. Sokan pl akik Trump-pártiak azt hiszik, hogy 2020-ban a demokratak elcsalatak a szavazast. Holott kb 8.000.000 szavazattal nyert Biden. Aztan jott a Capitolium ostroma. Biden rendbe tette az USA gazdasagat, rengeteg torvenyt irt ala a 4 eve soran.


Teny, bekefaradt, megoregedett, nem birja mar. En remelem, hogy visszalep es ha nem hülyék a demokratak akkor Michelle Obamat leptetik elo. A redneckeket meg nem zavarja semmi.

tegnapelőtt 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert az amerikai közvélemény egy igen nagy része konvepciós perként tekint Trump ügyeire. És ezt nem gyengíti, hogy a vád képviselői mit és mi módon nyilatkoznak, illetve hogy az eljárásokat mélyen kék államokban folytatják ellene.


Gyakorlatilag függetlenül attól, hogy miben és milyen mértékig bűnös Trump, mártírt faragtak belőle.

tegnapelőtt 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!