Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan tervezi Ukrajna kárpóto...

Hogyan tervezi Ukrajna kárpótolni az európai országokat, akik brutális támogatást nyújtottak a saját állampolgáraik anyagi kárára egy olyan háború miatt, amihez semmi közünk?

Figyelt kérdés
Ukrajna kiprovokál egy háborút, majd hála neki, háborús infláció sújtja Európát, és Zelenszki még csak tovább hisztizik a támogatások miatt úgy, hogy nem hajlandó lemondani néhány területről. De ha egy Magyarnak rosszabb az élete azért, mert mindenben őket kell támogatni, egy ukrán élete miért fontosabb?
júl. 3. 08:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%

Nekem már az is bőven elég kárpótlás, ha megallítják az oroszokat. Minél távolabb vannak, nekünk annál jobb.

Ami meg a háborús infláció nevű hazugságot illeti, Európa köszöni szépen jól megvan. Egyik tagállamban se volt akkora infláció, mint nálunk, a megfelelő következtetést ebből nem nehéz levonni.

júl. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
63%

"Ukrajna kiprovokál egy háborút"

Mivel? Azzal, hogy LÉTEZIK és egy szuverén állam?

Biztosan semmi közünk ahhoz, hogy Záhonynál legyen-e orosz-NATO határ vagy sem? Nem jobb, ha van köztünk egy ország, ami nem ellenséges a mi szövetségünkkel, a NATO-val?

júl. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
14%
12: Ó, ennél sokkal több dolog történt, orosz civilek meggyilkolása, orosz nyelv elleni hadjárat, oroszellenes szövetséghez való csatlakozási szándék, minkszi szerződések szándékos be nem tartása stb-stb. Ebből egy is elég lett volna, Putyin nagyon türelmes volt.
júl. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
31%
Sehogy. Ukrajna már az Oroszok számára nyújtandó háborús jóvátételbe bele fog rokkanni és arra kötelezve lesz, tehát nem bújhat ki alóla.
júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Alex Fly ***** válasza:
23%
Majd az oroszoktól kapott jóvátétel egy töredékéből...
júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Még mindig nem értem ezt a NATO-csatlakozási szándék miatti háborgást..igaz, hogy a felvételi követelményeknek nem felelnek meg..

Olyan ez nekem, mintha felvételt szeretnék nyerni egy szervezetbe és a szomszédom nekiállna hepciáskodni emiatt. A románokat vagy esetleg a balti államokat nem akarjátok érte vegzálni?

júl. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16


Ráadásul egy olyan szervezetbe, ahova nyilvánvalóan nem vesznek fel.

júl. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17

Ezért is írtam a románokat, de csaphattam volna melléjük a törököket is. Mindkettő NATO-tag, pedig a státuszuk igencsak rezeg a lécen..

júl. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
64%

Tavaly belefutottam Magyarországon néhány nyugat-európai beszélgetésébe, tán valami munkakiküldetés lehetett, mert úgy tűnt, nem üdülni vannak itt... Nézelődtek itten, kicsit "mélyebben a Halászbástyánál". Azt mondja az egyik, ha már itt van, megnézni az országot, ami a legtöbb kárt okozta a nyugat-európai polgár pénztárcájának. Röviden összefoglalva minden második mondata az volt a f_szinak, hogy látni akarja, ezek a tolvajok hova lopták széjjel az ő befizetett adóját.

Apukám, nem én leszek, aki megvédi a rohadt rendszerváltásotokat és ezt az Európa uniós hóbelebancot, amibe - ti - '89 után belerángattátok ezt a semmivé dózerolt országot, hogy a hitleri fajotokkal egy féltekén lehessetek... Nem az én komáim ezek. De ha már így történt, akkor azt ők, mint befizetők fogják eldönteni, hogy rád vagy az ukránokra kívánnak-e hóbortból adakozni, nem pedig egy olyan ország fog erről vitát nyitni, ami már egy épkézláb széket sem tud nélkülük önállóan összerakni, azt is hatmillió forintnyi uniós segélyből.

júl. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!