Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyire lehet kockázatos...

Mennyire lehet kockázatos Bident visszaléptetni?

Figyelt kérdés

Sokat olvastam erről az elmúlt napokban, s nem vagyok meggyőződve. Szerencsére nem vagyok amerikai, így nagy beleszólásom nincs, mindenestre remélem, hogy nem egy bűnöző fogja vezetni az USA-t, akit 32 vádpontban elítélt a bíróság.


Biden csütörtöki szereplése az elnökjelölti vitán valóban tragikus volt. Ugyanakkor egy ilyen után visszaléptetni nem hiszem hogy szerencsés. Mint ahogy Trumpot sem léptették vissza az ítélet után. Megnéztem, kik lennének az egyéb jelöltek, Kamalan kívül senkit nem ismerek, Kamala viszont sokkal népszerűtlenebb, mint Biden. Michelle Obama lenne jó, de nem hiszem, hogy ő indulna. Nem könnyű helyzet, mert mindehogyan is arcvesztéssel járna a demokratáknak. Ezt pedig nem szeretnék. Mit gondoltok, milyen lépések lesznek?



tegnapelőtt 13:09
 1/8 Mad Max2 ***** válasza:
60%

ez legyen az amcsik gondja


Elég nekünk a saját idióta politikusaink miatt aggódnunk

tegnapelőtt 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Lehet nem is tudná meg, ha jól csinálják. Kap egy nagy adag altatót és mikor felkel beadják neki, hogy csak álmodta hogy kormányfő volt. Szerintem bevenné simán😂
tegnapelőtt 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hypno ***** válasza:
32%
A Democratic National Convention csak augusztus közepén lesz. Addig Biden valójában nem hivatalos jelölt.
tegnapelőtt 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Visszaléptetni is kockázatos, meg nem visszaléptetni is. Utóbbi azért, mert ki tudja, mennyit rosszabbodik Bidé demenciája a választásig.
tegnapelőtt 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem jó szájízzel, de végigviszik vele a bulit, hisz eddig sem találtak nála alkalmasabbat.
tegnapelőtt 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Mi van tele a gatya hogy Trump nyer?
tegnapelőtt 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Kit érdekel, ha nyer a diló trump. Azt a 4 évet fél lábbal is kibírják a demokraták. Több ciklusa meg nincs. Ismerve a képességeit utána megint a demokraták lesznek megválasztva.
tegnapelőtt 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14%

"mindenestre remélem, hogy nem egy bűnöző fogja vezetni az USA-t"


Most is bűnöző vezeti az országot. Akik egy demens bűnöző bábja mögé bújnak.

tegnap 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!