Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van aki Bidenre szavaz még?

Van aki Bidenre szavaz még?

Figyelt kérdés
jún. 28. 08:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha jót akarnak a demokraták, keresnek gyorsan helyette valaki mást.
jún. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Maradjon inkább! Úgyis Trump fog nyerni!
jún. 28. 08:48
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Amerikai legyek, ha erre tudok válaszolni, de mivel magyar vagyok, én az 0brán - Gyurcsány tengelyből táplálkozok.
jún. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Aki ennyire trámpli párti, az mit szól a Kina ellenes politikájához, hogy még dúrvább kereskedelmi szankciók kiszabását tervezi, ami a mi gazdaságunkra is hatással lesz, vagy, hogy időközben meggondolta magát, mind a NATO-val kapcsolatban tett korábbi kijelentéseivel, vagy az ukrán támogatások leállitásával kapcsolatban?
jún. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

A tegnapi vitán az derült ki, hogy Biden a szakmai kérdésekben sokkal jobban képben van, mint Trump, viszont egyszerűen öreg.


Trump meg hozta a szokásos formáját.


Igazából nincs nyertese a vitának, viszont Biden egyértelműen vesztese, mert azt kellett volna megmutatnia, hogy 81 évesen is ott van a szeren, de inkább az derült ki, hogy jogosan kapta a "Sleepy Joe" nevet.


Szvsz nagy ostobaságot csináltak a demokraták, hogy nem építettek fel mást Biden helyett, most meg kb veszett fejsze nyele, abban reménykedhetnek, hogy Trump valami hülyeséget csinál. Ettől függetlenül szerintem jobb döntés a Demokratákat most hivatalban tartani, és a kövi ciklusban szavazni a Republikánusokra, feltéve, hogy tudnak egy normális jelöltet állítani. Az USA-ban a fékek és ellensúlyok rendszere hagyományosan erős, ami biztosítja a prezidentális rendszer ellenére, hogy egy rossz elnök sem okoz akkora kárt. Trump viszont ezt vissza akarja vágni, aminek durva vége lehet. Durván rossz.

jún. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"a NATO-val kapcsolatban tett korábbi kijelentéseivel, vagy az ukrán támogatások leállitásával kapcsolatban?"


Nagyon is jó!

jún. 28. 09:14
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Igen, főleg az, aki nem akarja Trumpot.


De nem, nyilván egy 300 milliós országban, ahol a lakosság kb. fele demokrata, senki nem fog Bidenre szavazni. Ez is egy borzasztóan értelmes kérdés...

jún. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7.

A demokraták ha van egy kis eszük akkor sem szavaznak bidére.

jún. 28. 09:31
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

7 a kijelentésed inkább szemellenzös fanatizmusra utal, mint józan gondolkodásra.

Ezekszerint te akkor is saját pártod jelöltjére szavaznál (bármelyik is legyen az), ha egy éber kómában fekvö munkaképtelen embert tennének oda?

jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%

#8: ezt majd ők eldöntik. Nem azt kérdezted, mit kellene tenniük, hanem hogy mit fognak tenni.


#9: a válaszod meg arra utal, hogy nem vagy képes bizonyos szöveget értelmezni. Van egy kérdés, arra válaszoltam. Én nem vagyok amerikai állampolgár, de ha az lennék, akkor sem szavaznék Bidenre.


De nyugodtan személyeskedj, ha így tudsz csak érvelni.

jún. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!