Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok hozzá hogy Észak...

Mit szóltok hozzá hogy Észak - Korea csatlakozik az orosz-ukrán avagy KimDzsin-orosz-ukrán konfkiktushoz?

Figyelt kérdés
Mi a béke pártján állunk. 🇭🇺

jún. 26. 17:59
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Magasba a zaszlokat hajra magyarok, hajrá fidesz
jún. 27. 21:20
 12/18 anonim ***** válasza:
Ezeknek a diktátoroknak nem számít a polgárai élete; remélem mindkét barom belebukik már végre ebbe az akcióba!
jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 DK-s ***** válasza:

[link]


Ebből komoly balhé is lehet.


Észak-Korea bír a világ legnagyobb szárazföldi hadseregével. 1-2 millió katona elküldése nekik semmi.

jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
É-Korea ebbe fog belebukni!!!
jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 DK-s ***** válasza:

#14-nek:


És ki buktatja bele?


Az Észak-Koreaiak fanatikusok, és tele vannak atomtöltetekkel.


Kim Jong Un-nal sem az USA, sem a NATO nem mer szórakozni. Azok az elmebetegek kapásból baxnák oda az atombombát, és a biztonság kedvéért kettesével.

jún. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15: Az a nagy helyzet, hogy ha Kim küld több százezer katonát, azok az eddigi elszigeteltségük okán egy sima kis influenzába is belehalnak, mert az európai betegségeket még hírből sem ismeri az immunrendszerük, a szervezetük!

Én voltam hosszabb ideig régebben Vietnamban: rohadt sok védőoltást kaptam, ennek dacára egy hétig fostam... Egy kollegámnak haza kellett jönnie, mert képtelen volt aklimatizálódni.

Hidd el, a bacilusok és a vírusok nagy "harcosok", többe kerül ellenük harcolni, védekezni mint az ukránok ellen...Az atomjukat meg nem fogják használni: tegyük fel ledobnának kettőt Ukrajnára (az oroszok kedvért csak úgy, biztos hogy nem teszik): másnap É-Korea tokkal-vonóval megszűnne létezni.

tegnapelőtt 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az is igaz, hogy Kim Dzsong Un egy kiszámíthatatlan barom, de a tyúkszaros életét nagyon félti...
tegnapelőtt 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 DK-s ***** válasza:

#16-nak:


Észak-Koreában az emberélet semmit nem számít.


És ha ledobnának atomot, ki merné betámadni? Oroszország katonai szövetségese. Amelyik lenne olyan bátor, azt a ruszkik baxnák telibe. Az a barom Kim bármeddig elmehet. És akkor még nem számoltunk a kínai döntéssel egy ÉLES helyzetben. Ne keverjük a diplomáciai állásfoglalással!

tegnapelőtt 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!