Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem furcsa, hogy mitől ennyire...

Nem furcsa, hogy mitől ennyire extrém magabiztos Putyin?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon nyugodtnak tűnik, mintha valami nagyobb szabású tervük lenne. És emiatt aggódom.

jún. 6. 21:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Tudja, hogy a magyarok 0rbánra fognak szavazni, aki garantálja a BÉÉÉÉÉKÉÉÉÉT.
jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jó, a Gyesznyó gct haggyuk!:D komoly a kérdésem.
jún. 6. 21:13
 3/16 anonim ***** válasza:
45%
jún. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Höh?
jún. 6. 21:19
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
Miért ne lenne magabiztos? Akiket megtámadtak, az ukrán hadsereg egy szervezetlen szedettvedett banda. Még központjuk sincs, szanaszét vannak szórva az országban. Ez részben az előnyük is, mert az oroszok nem tudnak 1 konkrét helyre lecsapni, de egyben ettől gyengék is, hogy nem tudnak koncentrálni. A nato fegyverek kellemetlenséget okoznak, de egy pillanatra sem veszélyeztetik az orosz előrenyomulást. Egyszerűen nem bírnak megszervezni egy több ezres átfogó hadműveletet az ukránok.
jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Mert győzelemre áll Ukrajnában annak ellenére, hogy az egész NATO tömi fegyverrel. És ott van végső sorban a nukleáris kártya.
jún. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ő nem ismer se Istent, se embert, sem akadályt, kvázi egy törvényen kívüli egyednek gondolja/érzi magát. Ez állhat mögötte.
jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És akkor itt jön a képbe, amire utaltam, hogy valami nagyobb szabású terv lehet a dolog mögött. Konkrétan maga a NATO.
jún. 6. 21:23
 9/16 anonim ***** válasza:
17%

Ne aggódj már!

Putyin a jó oldalon van!

jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát, nem az én szavazatommal kerültél közelebb a négy pipához.
jún. 6. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!