Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez már a vég kezdete?

Ez már a vég kezdete?

Figyelt kérdés
[link]

jún. 5. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem, ez propaganda hogy a pici birka fejed rettegjen.
jún. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Sosem értettem, hogy miért félelmetesebb golyó által meghalni, mint éhen... Mert ami most megy, attól inkább az utóbbi következik be egyre több embernél Magyarországon.
jún. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Nyugodj meg szépen, 75 éve vannak NATO tervek bizonyos fiókokban egy Oroszországgal vívott háború esetére.

A világháború veszélye úgy kerülhető el a legkönnyebben, hogy az ember nem olvas híreket.

jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
Remélem annyiban igen és, annyiban tényleg érinteni fogja az országot, hogy ezt a nyomorék kormányt elviszik magukkal.
jún. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
4# élvezni fogod...de szólok együtt fogunk megdögleni!
jún. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Dehogy a vég kezdete. A hidegháború alatt is megannyi ilyen intézkedés volt.
jún. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
5, ha a kormányt elvinné valami, azt tényleg élvezném, kétségtelen, de, hogy ehhez, miért kell megdögleni?!
jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

Szerinted ha háború van melletted és erre reagálva te katonailag felkészülsz, akkor jön a vég? Most komolyan, miért nem vagytok képesek kritikusan gondolkozni?


A II. VH remek példa arra, hogy ha katonailag nem fejlődsz és nem készülsz fel semmire, akkor egy melletted erősödő hatalom hetek alatt elfoglal téged. Miért baj az, ha elrettentés és biztos ami biztos alapon katonailag felkészülünk?


Vagy szerintetek az lenne a legjobb, ha semmit sem csinálnánk, ukrajnát teljesen az oroszoknak adnánk és ennyit mondanánk, hogy ejnye bejnye putyin úr, ilyet nam szabad csinálni? Szerintetek egy ilyen gyengeségnek nem lenne következménye?


Annyira szomorú, hogy nektek van szavazatotok és az annyit ér, mint pl az enyém….

jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MDaniel98 ***** válasza:
Hadgyakorlatok mindig voltak és lesznek, mivel a szomszédban épp háborúznak ezért most egy kicsit gyakrabban.
jún. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Anno mielőtt támadtak az Oroszok Ukrajnában, itt gyk-n mást se olvastam csak azt, hogy nem lesz semmi. Jaj Putyin nem olyan hülye, hogy támadjon stb… Még 1 nappal a támadás előtt is ez ment.

Aztán most mindenfelől azt nyomatják, hogy a NATO és az Oroszok birokra kelnek egymással. Amit persze sokan elesegetnek, strucc politika felfogással “ ne nézz tv-t nincs háború “ skandálással leszólnak.


Nos én egyáltalán nem nézek, nem hallgatok Magyar híradásokat. Csak is, a megbízható(bb) hírforrásokat követem. Ámbátor lehet nem is létezik ilyen manapság.

De a lényeg. Sehol nem mondják, hogy semmi ok az aggodalomra. Sehol nem mondják, hogy nem kell tartani egy nagyobb eszkalációtól Európában.

Magyarországon aki nem kormány párti az háború párti. Aki nem kormány párti, az nem akar békét.


Nekem a meglátásom az, hogy a veszély nagyon is valós. De az is biztos, hogy nem azért lesz béke, mert a fideszre szavaz a Magyar nép. Vagy épp nem azért mert esetleg a baloldal nyer.

Teljesen mindegy.


A béke vagy háború annak a függvénye, mit akarnak a nagyhatalmak.


Nem egy Orbán Viktor, Torockai László vagy bármely Magyar politikus helyzete fog dönteni.


Kérdésedre válaszolva. Nem. Ez nem a vég kezdete. Ez egy pont azon a bizonyos lejtőn, amin elindultak a dolgok. Egy több évtizedes eddig fiókban pihenő dolog amire mindezidáig nem volt szükség.

jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!