Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Aki szerint az ukrán kormányza...

Aki szerint az ukrán kormányzat és annak segédcsapatai népirtást hajtottak végre a Donbaszban 2014-2022 között, azok mire alapozzák ezt a vélekedésüket?

Figyelt kérdés

jún. 4. 19:31
A kérdező szavazást indított:
Én is ilyen vagyok, indokaim alább
Én ezt valótlanságnak tartom
20 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Az orosz propagandára. Nem véletlen, hogy más forrása nincs ennek a mesebeli népirtásnak...
jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Orosz hírforrásból értesültem róla és ugye köztudott, hogy oroszok csak is igazat mondanak.
jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Úgy volt népirtás, mint ahogy most az ukránok szerint. (sehogy)
jún. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

A holokauszt tagadást is büntetik ennek tagadását is kellene!


Francia újságíró hosszasan dokumentálta, nézz utána me csak azt fogyaszd amit eléd raknak tálcán!


[link]

jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%

#4

Egy felvételt látunk, amin egy! nő állít olyan dolgokat, amit semmilyen bizonyítékkal nem támaszt alá.

Az oroszoknak olyan műholdjai vannak, amivel elég könnyen dokumentálható 13 000 ember lemészárlása.

jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
5: Ehhez nem kell műhold, és elég sötét az, aki azt hiszi, hogy ha 8 éven át lőtték az ukránok a Donbaszt, akkor abba senki nem halt bele.
jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 MDaniel98 ***** válasza:
45%
5# Ha abba haltak bele 13.000-en, hogy az ukránok a Donbaszt lőtték 8 évig, akkor azért is csak az oroszok tehetők felelősé, hiszen ők adták meg az okot erre, azzal hogy bevonultak.
jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
7: ennyi erővel a holokausztért is a zsidók a felelősek, minek mentek oda.
jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A youtuber csaj által említett 13.000 kísértetiesen hasonlít az ENSZ-jelentésben szereplő 14-ezres számra, ami viszont a mindkét oldali katonai és civil áldozatok összesített száma. Ebben benne vannak a “szabadságukat” a Donbaszban töltő orosz katonák áldozatai is.
jún. 4. 21:07
 10/12 scamdemic ***** válasza:
100%

A 12 éves Faina Szavenkova elmagyarázza egy percben:

[link]

jún. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!