Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan lehet az, hogy egy...

Hogyan lehet az, hogy egy random kiválasztott német YouTube videó alatt a németek kommentben, mind istenítik Orbánt?

Figyelt kérdés

Ilyeneket kommentelnek:


"Köszönet Magyarországnak, köszönöm Orbán úrnak, egy nagyszerű politikusnak"



"Orbán egy HŐS"



"Orbánnak kellene vezetnie az EU-t! Szavazz az EU Bizottság elnökének! Nobel-békedíj Orbánnak!"



"Egy ember, aki a népéért van!"


Meg ehhez hasonlók.



Maga a videó:


https://www.youtube.com/watch?v=LNjc8Bo7t_k



De hogyan lehet az, hogy a saját magyar népétől már kevesebb tiszteletet kap és megbecsülést? Lehet velünk van a baj és nem látjuk mekkora kincs a mi miniszterelnökünk valójában?


A kommenteket olvasva ezen elgondolkodtam........



jún. 2. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Agymosott afd-sek, fogalmuk sincs mi folyik itt valójában.
jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

kommenteket, lájkokat lehet vásárolni is.

mellesleg egy országban mindig lesznek akik a rendszerrel elégedettek vagy elégedetlenek és más ország politikájával szimpatizálnak.

jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy nem csak Magyarországon, külföldön is elég megosztó Orbán politikája. Sokan nagyon fujjognak rá, de kb ugyanennyien egyetértenek vele jó pár kérdésben.
jún. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

"fogalmuk sincs mi folyik itt valójában"


De arról van fogalmuk, hogy mi folyik OTT náluk. És azt is látják, hogy ez itt nincs. Erről van szó...


Olvastam Manfred Weber nyilatkozatát, próbálják kifogni a szelet az AFD vitorláiból: "mostantól zárt létesítményeink lesznek a külső határon, ahol az érkezőket bezárva tartjuk".


Persze ez az ötlet csak így választások előtt vetődött fel, eddig nem lehetett volna megcsinálni. Sőt, folyamatosan minket cseszegetnek a határzár miatt, amire semmiféle támogatást persze nem adnak, majd a Frontex (láttuk korábban mit művelnek) intézkedik... Hát persze... Hazug férgek ezek, választás után majd kiderül, hogy sajnos ezek a zárt létesítmények sértik az emberi jogokat és minden megy úgy, ahogy eddig :) Még a már beazonosított problémás "egyedi" esetek elkövetőit sem tudják kitoloncolni, töketlen banda :) De a hazudozás ott is megy...


Igazából semmit sem ér, hogy Magyarországon pattogunk, együtt hullunk el Európával, ha például az agymosott németek nem találják meg a régen elveszett tökeiket...


Most, hogy a választások előtt egy héttel volt egy mannheimi késelés, kíváncsi leszek, hogy van-e még Európának némi immunrendszere, vagy végleg lehúzhatjuk magunkat a klotyón...

jún. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Jönnének át ide, szerintem bármelyik magyar fiatal, szivesen cserélne velük, legalább 1 évre fizetést és albérletet -merthogy nekünk sajátra nem futja-. Megnézném az arcukat 1 év után.
jún. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

https://www.youtube.com/watch?v=0ZJGQX3jQlA

itt is dicsérik, pedig ez indiai

jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 MDaniel98 ***** válasza:
Mondjuk attól is függ, hogy mi a Youtube csatorna célközössége.
jún. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nnnn5555 ***** válasza:
54%
nem itt élnek, elhiszik, hogy migránsellenes
jún. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A social media algoritmusok nagyon komplexek. Neked ezeket a kommenteket dobálja fel. Én egy időben valamiért nagyon sok vallási tartalmú videót néztem (Bibliai történetek stb.) és akármilyen másik videót néztem nagyon sok “Isten áldjon” meg “aki szerint Jézus az úr dobjon egy likeot” volt a topcomment, egy random főzős videót alatt.

Ha sok politikai tartalmat olvasol, úgy kapsz kommenteket is (úgy rendszerezi a rendszer)

jún. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!