Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Orbán Viktornak teljhatalma...

Orbán Viktornak teljhatalma van Magyarországon és az EU sem tesz semmit, amikor Brüsszel ellen uszít. Kérdem én: ez az ember bármit megtehet?

Figyelt kérdés
jún. 1. 19:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én belépnék az EU mellett a BRICKS-be is, hogy majd könnyebb legyen az EU elhagyása. A magyarok túlnyomó többsége tájékozatlan, nem látja a nagy összefüggéseket, nem látja, mire megy ki a játék (zéró szabadság, totális digitális diktatúra). Gőzikéje sincs, hogy jön Coudenhove Kalergi neve a migrációhoz. Aki itt elakad, az előbb menjen az iskolába Drábikhoz, utána jöjjön ide vissza. Akinek nem mond semmit a L.U.C.I.D, az ugyanúgy. Aki nem tudja, hogy mi az a Boston brake, úgyszintén ne akarja itt osztani az észt, meg laposföldezni. Előbb tényeket kell birtokolni, utána véleményt alkotni. Sajnos, az is rosszul fog járni, aki azt hiszi, őt mindez nem érinti. Éppen a tudatlanságban tartással, megtévesztéssel, agymosással tesznek agyi és majd tényleges rabszolgává, ha egyáltalán életben hagynak. Csak a naivak gondolják, hogy a COVID vírus Kínából eredt...ott eresztették el.

De ne kerülje el a figyelmeteket a Mesterséges intelligencia észvesztő fejlődése se! Pár éven belül okosabb lesz az embertől minden téren. És ekkor a rejtőzködő krőzusoknak is kaput.

jún. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#1: Orbán nem tehet meg mindent, mert nyakán az izraeli és az USA titkosszolgálat. Most láttam egy videót, amelyen Pressman egy olyan üdülőt látogatott meg egy fél órára, ahol kormányzati emberek is szoltak üdülni. Most mire gondolok? Arra, hogy a testőreinek, kísérőinek ennyi idő éppen elegendő, hogy a lehallgatóberendezéseiket telepítsék. Még azt is megkérdezte Pressman, melyik hónapokban érdemes hallgatózniuk... Ez azért már

túlzás.

jún. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!