Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Etikus kitiltani Gigi D'Agosti...

Etikus kitiltani Gigi D'Agostino egyik slágerét, mert rasszista lenne?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor hallottam a zene tévéken és sosem volt szó róla semmi rasszizmus [link]

máj. 27. 19:25
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem
20 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Kiváncsi vagyok, hogy fel tudnátok-e sorolni mondjuk 2 márkát az érintett fesztiválról?
máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 MDaniel98 ***** válasza:
89%
Ahogy olvasom nem a dal maga rasszista, hanem az, ahogy átköltötték.
máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én a Németország elnevezést úgy értelmezem, hogy az német. Rasszista lennék? Legyen Német kalifátus? Az is kirekesztő, mert benne van a német szó nemde?
máj. 27. 19:33
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Majd jól meglepődhetnek amikor zene nélkül fogják énekelni... 😃 nem is értem az egészet... ez egy prolifesztivál, ki a fszomat várnak oda, ha nem az ilyen suttyókat??
máj. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
#4 Remélem, ez eszükbe jut a derék német hazafiaknak is. Frappáns visszavágás lenne a diktatúrának :)
máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Ne izgulj kérdező, az arabok értékelik a legkevésbé ezt a fesztivált. Az árak miatt viszont tényleg aggódnék, azok dúrvák.
máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Érdekes, hogy eddig senki csőrét nem b*ta.
máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

https://www.youtube.com/watch?v=y1PlUThxES0


Olvassatok bele a kommentekbe (azért nem az eredeti videót linkelem, mert ott kikapcsolták a hozzászólást).


Németországban a tiltás miatt a lejátszási listák élére került a zene. Ez csak olaj volt a tűzre 😂 Majd éneklik zene nélkül az átköltött verziót.

máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én ebbe semmi német a németekét nem hallottam
máj. 27. 21:36
 10/15 A kérdező kommentje:
Majd kapnak a fejükre az illuminatitól a saját országukban :XD
máj. 27. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!