Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugaton miért nem akarnak az...

Nyugaton miért nem akarnak az emberek vidéken élni?

Figyelt kérdés
Vagyis én ha járok nyugaton, nekem a vidéki Ausztria, Bajorország nagyon tetszik, tök szép tájak, minden rendezett, jó az infrastruktúra, a közbiztonság. A nagyvárosok ahhoz képest teljesen mások, sok helyen nincsenek is németek már, legalábbis kimész egy játszótérre és csak ilyen afrikai, arab népséget látsz. Én ha kint laknék, csak vidéken élnék, jó kaják, jó sör, nyugalom, nincs párhuzamos társadalom.

máj. 19. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

"csak vidéken élnék, jó kaják, jó sör, nyugalom, nincs párhuzamos társadalom".... és munka sincs.

Pont, mint szinte bármely országban, így itt is és ott is az a baromi nagy problémája a vidéknek, hogy nincs helyben munka. Ha heti 5 nap 50 km-t vagy többet kell ingáznod a munkába, annak komoly költségei vannak és rengeteg időd is elmegy vele. A vége meg az, hogy alig vagy otthon, hogy kiélvezd a "nyugis vidéki otthonodat".

máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Most akkor mi a kérdés? Miérz nem akarnak?aztán leírod, hogy a helyiek vidéken élnek már, nem városban. Mi van? Ellent mondasz magadnak.


És igen, biztosan közrejátszik a migráció ebben, hogy a helyiek inkább vidékre mennek.

máj. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bezzeg nálunk szeretnek. Igaz, nálunk is jó vidéken élni.
máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nálunk vidéken sokhelyen van probléma a cigányokkal, a városokban meg kevésbé. Kicsit fordítva, mint nyugaton.
máj. 19. 17:55
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azért a vidék nem csak "Borsodból" meg "Szabolcsból" (elnézést a hasonlatért, csak ezek valaminek a "jelképei", ilyen értelemben használtam gyűjtőfogalomként) áll, több helyen is, leginkább Magyarország nyugati részén, Balaton környékén vagy Pest vármegyében is vannak nagyon is élhető és takaros, rendezett falvak
máj. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Mert buták.
máj. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Ez hülyeség, nyugaton a sok home office miatt rengetegen mennek vidékre.
máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Ugyanazért amiért máshol sem, se munka, se más létesítmények. Ahol én élek se pposta, se kocsma, se bolt nincs, igaz nem is nagyon van rá szükségem+ amíg volt addig is rendkívül drága volt a városi árakhoz képest.
máj. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%
A kérdésben foglalt állítás hamis. Nekem vannak magyar ismerőseim, akik ott vidéken laknak és naponta kocsival bejárnak a városba pénztárosként, minőségbiztosítóként, ácsként, gyógytornászként. Vannak jó utak, megfizethető az autózás és nem kopik fel az álluk.
máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!