Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A III.Világháborút azért...

A III.Világháborút azért sulykoljak az EU-s vezetők, mert ez a túlnépesedés elleni természetes szelekció? Ebben az elméletben lehet igazság?

Figyelt kérdés

Először is nem én találtam ki. Nagyon régóta olvasok erről az elméletről és már évekkel ezelőtt felvázolta ez a 'konteo' azt ami most történik. Nem szabad félresöpőrni a konteot, mert mindegyik magja igazság. A COVID oltásokról is kiderült, hogy vérrögöt képez, nem biztonságos. Az NSA lehallgat mindenkit és monitoroz mindenki közösségi tevékenységét, adatlapjait. Most Bill Gates valóban azt mondta abban a műsorban, hogy az oltások ➡ túlnépesedés. Azt olvasom a hírekben, hogy az EU-s vezetők hajszolják a háborúba való belemenetelt.


* * *


Egy háborúban, amiben atomot is bevetnek az ember a paraszti voltára kell támaszkodjon. Nincsen modern technika, nem lehet a komfortos nyugati kényelemre támaszkodni. Ott dől el ki az életrevaló. Nem lehet mobilon megnézni hogyan kell tüzet gyújtani. Milyen növényt kell leszedni, ami gyógyítja a vérzést. Nem tudod megnézni melyik gomba ehető, melyik méreg. Nem tudsz élni csak az ősapád józan paraszti eszére, életvitelére szerint. Ez egyfajta természetes szelekció. Átjött ??


Tudsz élni úgy ahogy nagyapád? Tudsz a puszta természettel ösznagban abból ehető élelmiszert, gyógyító növényeket, eljárásokat, az élethez szükséges dolgokat előállítanod? Gondolkodj el ezen....


* * *


Mit olvasni minden nap a hírekben ? Macron, már atomfegyvereket is bevetne. Macron már nem csak support technikai alakulatokat, hanem harcoló katonákat is bevetne. Tusk, Macron, Solc elmondják, hogy a béke korszaka elmúlt. Európában a háború korszaka tért vissza. Az az orosz hadsereg, akik ásókkal harcolnak, mosógépekből szedik ki az alkatrészt a tankba és már meg is semmisült az ukrán háborúba lerohanja Európát hirtelen és háború lesz. Készítik az embereket. Érzékenyítik a háborúra, sorozásra, arra hogy el kell menni.


Nézd meg korábban, mindent amit mondtak az EU vezetői meg is csinálták. Nézd meg miket mondtak a migrációról. Meg is valósították. Nézd vissza a hírekben miket mondtak az LMBTQ érzékenyítésről, a szexuális "deviancia" terjesztéséről, annak felvilágosításáról? Meg is lett. Most mit mondanak a háborúrúl?....


* * *


Azt látom, hogy van ez az Ukrán konfliktus. Már el sem kellett volna kezdődnie. Putyin elmondta, hogy ha a NATO ragaszkodik hozzá, hogy rakétákat telepítsenek a szomszédba, akkor ezt nekik hazaszeretetből meg kell akadályoznia. Szerintem Zelenszkíj nem is maga dönt, csak egy báb. Nézd meg az USA mekkora patáliát csapott, mert Kubába rakétákat akartak telepíteni a Szovjetek. Kennedy atomháborúival fenyegette meg a világot. Most pedig lehet. Amit szabad Jupiternek, nem szabad a kisökörnek. Megvan? Aztán még az orosz népírátsól ne is beszéljünk, amit a nyiltan náci Azov ezred hajtott végre. Akkor hol volt az USA? Hol volt az ENSZ? Hol voltak a béke polgárjogi aktivistái?


Már egy éve háború sem lenne, mert az Z és Putyin megeggyezett mindenben, de ez az USÁ-nak nem volt jó. Akkor ki is akarja a háborút kérdezem? Kik is hajszolják bele Európát egy világháborúba? Kik is csinálják az egészet? ("A háború jó az üzletnek")



máj. 4. 14:26
1 2 3
 11/22 Fsms ***** válasza:
83%

Dobj már egy linket , ahol az EU vezetők ezzel kampányolnak.

A magyar fideszes propaganda nem érdekel. Ők pont miattad teszik, h emiatt rájuk szavazz.

Részemről ilyet nem találtam.

máj. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%

#6


"Az afrikai, ázsiai emberek szeretik a diktatúrát. Ez ideális rabszolga az ELIT számára. Mi fehér emberek sosem tudtunk diktatúrában élni...."


Tehát szerinted jó ötlet (európai szemmel) képzetlen tömegekre lecserélni a fehér európai embert? Ha egyik pillanatról a másikra lecserélnéd Európa lakosságát afrikai bevándorlókra, itt az életszínvonal felére esne vissza. Ráadásul a bevándorlók közt sok van, akik nem olyan kis puhány csicska, mint mi, hogy kimegy tüntetgetni, aztán hazamegy, ha megunta. Ők allah nevében átvágják a torkodat, vagy épp felrobbantanak, ha épp olyanjuk van. Biztos ezt szeretnék az európai vezetők...


"Bill Gates szimulációt készített egy koronavírus járványról UGYANABBAN A HÓNAPBAN amikor a Covid létrejött."


Ilyen szimulációk mindig futnak, most is, és nem csak az EÜ-ben, hanem az atomtudományban, az informatikában, a villamosiparban. Egyes egyetemi szakokon ez külön tananyag, hogy hogyan lehet ilyen szimulációkat összeállítani, a modelleket meghatározni, az eredményeket helyesen kielemezni...

máj. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
74%
Ez történik ha az Origo a kezdőlapod és kuruc.infót olvasol rá :D
máj. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 MDaniel98 ***** válasza:
90%
Ha a túlnépesedést akarod csökkenteni, akkor elég értelmetlen az EU területére hozni egy háborút, amikor már évtizedek óta migráció nélkül súlyosan a 2.1-es népesedési arány alatt van gyakorlatilag mindenki.
máj. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

10# "A túlnépesedés nem Európától függ. Ha itt kinyírnak pár tízmillió embert, az csepp a tengerben"


Én fizikus vagyok. Igazán nagyon szórakoztató olvasni laikusok fejtegetéseit. Szerinted az atomfelhő megáll az ország határoknál? Szerinted Einstein is hülye volt? Ő mondta és nagyon sokan leírják a fősodrású médiában, hogy egy nukleáris háború amit két szuperhatalom rádob akár egyetlen földrészre is az emberiséget visszarepíti az őskorba.


Nem fidesz média írja és köznyelven van. Olvasd el kérlek : [link]



"Személy szerint a klímaváltozást sokkal nagyobb gondnak érzem, mint egy esetleges kiterjedt Európai háborút."


Ez olyan, hogy melyik a rosszabb : megfulladsz vagy kerékbe törnek...


Másik része : a klímaváltozás ellen a fejlett nyugaton a kevésbé életrevaló jobban tudja védekezni. Míg az életrevalóbb 'migráns', afrikai hamarabb elpusztul. Lehet a természetes szelekciót akarják érvényre juttatni. Gondolom. Az elmélet szerint legalábbis......

máj. 5. 13:32
 16/22 A kérdező kommentje:

11# "Kérdező: ne csak a magyar hírekből "tájékozódj", mert a sötétség sosem oszlik szét."


Az, hogy hol írják le irreleváns annak tartalmára. Sajnos az EU vezetői most igen nagy mértékben a világháború. Mondom : atomháború irányába viszik a világot. Pedig már egy éve béke lehetne. Megjegyeztek mindenről az Ukránok, oroszok. Már kirobbantani sem kellett volna ezt a konfliktust csak így halkan írom le


* * *


12# "Dobj már egy linket , ahol az EU vezetők ezzel kampányolnak.

A magyar fideszes propaganda nem érdekel. ...Részemről ilyet nem találtam."


Tele van a hírek ezekkel az üzenetekkel. Pl olvashatnál. Nem fideszes média Reuters, Politico, LeMonde vagy Mészáros megvette őket is? Lehet megvette Macront és Tuskot, Merkelt, a német kancellárt és angol tábornokokat is?


[link]


[link]


[link]


[link]

máj. 5. 13:38
 17/22 A kérdező kommentje:

13# Kedves Szikszai.B! Na te már leírtál valamit amiben látszik, hogy mélyebben bele látsz. Viszont pont ezek miatt kellene vigyázni kit engedünk be a hazánkba...


"Tehát szerinted jó ötlet (európai szemmel) képzetlen tömegekre lecserélni a fehér európai embert?"


Köszi. Szerinted én cserélem le? A liberális ELIT szerint jó ötlet. Mert most egy olyan rabszolgájuk van, akikkel nem lehet mindent megcsinálni, mert lázadnak. Ha őket lecserélnék egy diktatúrában szocializálódott azt konformnak érző népességre az nekik a mennyek birodalma lenne. Mindent. Mondom mindent megtehetnének. Te nem szeretnél nagyobb hatalmat? Emberi ösztön. Ők is emberek...


"Ha egyik pillanatról a másikra lecserélnéd Európa lakosságát afrikai bevándorlókra, itt az életszínvonal felére esne vissza."


Hol érdekli a kormányt az életszínvonal. Tény, hogy eltitkolt hadi kutatások vagy ~50 évvel előrébb haladnak, ha nem többel. Azért nem használják ezeket a technológiákat a társadalomban, mert kiderülne az ellenség számára. Titkosak. Lehetne életszínvonalat növelni, meg van rá a keret most is...


"Ráadásul a bevándorlók közt sok van, akik nem olyan kis puhány csicska, mint mi, hogy kimegy tüntetgetni, aztán hazamegy, ha megunta. Ők allah nevében átvágják a torkodat, vagy épp felrobbantanak, ha épp olyanjuk van."


Nem én mondom. Az elmélet szerint pont ez a cél. Népességcsere. Tudod mit jelent a csere a fociban? Ismétlem : nem én mondom. Most egyébként pont ez zajlik. Még reklámozzák is hogy jöjjenek ide. Miközben mi velük élünk együtt addig az elit [link]


"Biztos ezt szeretnék az európai vezetők..."


Több hatalmat szeretnének egy diktatúrában szocializálódott népességgel.

Mindent meg lehet tenni azzal, aki szerint ideális a diktatúra. Népességcsere

máj. 5. 13:47
 18/22 A kérdező kommentje:

........És . Most olvasom a híreket


"Emmanuel Macron szerint halálos veszélyben van Európa"


[link]


"Emmanuel Macron francia elnök a The Economistnak adott interjújában elmondta, hogy aggodalma nem csupán az Európai Unióra vagy akár az európai területek védelmére vonatkozik. Véleménye szerint a gazdasági jólétet és a fizikai biztonságot nyújtó, minden európait összekötő szabályok és értékek veszélyeztetettségéről van szó."


Áldozathibáztatás. Mi engedtük be azokat a vadembereket, ami miatt veszélyben van Európa? Miért nekünk hánytorgatja fel? Itt ha valaki kritikát is vetett fel kirúgták, mint macskát carni. Lásd pl Petry Zsolt esete a Hertával.....Nem röhög ilyenkor FSMS, MDániel vakbele?😅

máj. 5. 14:18
 19/22 anonim ***** válasza:
88%

"Én fizikus vagyok. Igazán nagyon szórakoztató olvasni laikusok fejtegetéseit. Szerinted az atomfelhő megáll az ország határoknál? Szerinted Einstein is hülye volt?"


Én meg "laikus" vegyész (ELTE, MSc + van egy PhD-m, igaz azt kromatográfiás témában végeztem + egy atomerőművi üzemeltetési szakmérnök képestésem), lassan 20 éve. De ha ilyen okos vagy, akkor tudsz mindent... Hirosimánál is kihalt a bolygó ezek szerint... meg a több ezer kísérleti atomrobbantáskor is, csak nekünk elfelejtettek szólni. Pl. a cárbomba nem volt kicsi.

Ezt a "fidsz média" dolgot pedig nem értem miért nekem címezted, én nem írtam ilyet.

máj. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, tessen kissé kevesebb Origót olvasni. Nyugtatóból is kevesebb kell majd, sőt az alufóliát is ritkábban kell vásárolni majd, kevesebb fóliasisakot kell hajtogatni.
júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!