Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek a RAF-rol?...

Mi a véleményetek a RAF-rol? (Vörös Hadsereg Frakció)

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 15:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
lesz.rom mi a hivatalos, oda irtam hogy én mire gondolok, és még mindig nem válaszoltál.
2010. okt. 27. 17:00
 12/17 anonim ***** válasza:
53%

M.V

Fanatikusok,nem hiányoznak senkinek szerintem.Amúgy a sok fikázó nehogy olvassa a kérdést,le van írva,hogy miért ez a rövidítése és a linket se nyissátok meg még véletlenül se,akkor nem anyázhatnátok.Az meg hogy Vörös Hadsereg Frakciót angolra lefordítsátok nagyon leterhelné a szürkeállományt ugye.Tipikus magyar hozzáállás,anyázni tudtok,mást nem.

2010. okt. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Én nem anyáztam. Ez milyen tipikus hozzáállás?
2010. okt. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 rubasow válasza:
A RAF-ot hívták Bader Meinhof csoportnak is. Sok nagyszabású akciót hajtottak végre az akkori (1970-es 80-as évek) NSZK-ban politikusok üzletemberek ellen! Együtműködtek palesztin csoportokkal is.Katonai kiképzésüket Jemenben hajtották végre. Vezetőik egy része tisztázatlan körülmények között "öngyilkos" lett. Valamikor a 90-es években a RAF hivatalosan bejelentette hogy megszűnik! A csoport sok tagja napjainkban is börtönbüntetését tölti! Harcuk hiábavaló volt de valahogy nekem mégis imponált. Szlogenjük: "Voltam vagyok leszek"
2010. okt. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Rohadt kommunista szenny...
2010. nov. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
szerintem szóra sem érdemes.
2010. nov. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Polgári radikális csoport, olyan,mint az SZDSZ, azzal a különbséggel, hogy nem jutottak hatalomra, mert a németek nem hülyék, így leszarták őket.

Aztán ezek a beteg, gazdag és elkényeztett úrifiúk forradalmasdit kezdtek játszani és gyilkolásztak. Én bitóra küldtem volna mind.

2010. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!