Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok a vízumlottóról...

Mit gondoltok a vízumlottóról / zöldkártyalottóról?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 25. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
egyrészt igazságtalan, másrészt felelőtlen, harmadrészt nevetséges dolog a szerencsére bízni, ki vándorolhat be.
2010. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"egyrészt igazságtalan"

Miért?

2010. okt. 25. 17:51
 3/9 anonim ***** válasza:
mert a szerencse nem tartozik oda
2010. okt. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, hogy kamu.
2010. okt. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu?
2010. okt. 30. 14:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert én böngészőben kéretlenül felugró igénytelen kinézetű reklámból ismerem, az ilyen dolgok általában kamuk vagy átverések szoktak lenni, bár pont ezért nem nagyon kattintok rá semmi ilyesmire, úgyhogy részleteket nem tudok.
2010. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az igazat megalva azok amik felugranak azok, hát átverések meg nem is. Lehet hogy náluk is el lehet küldeni a jelentkezést, de ezeknek csak a pénz kell, mert ugye ezek azt kérnek.

A normális emberek a megfelelő helyen reggelnek. Most nem tudom mi a pontos neve(talán Bevándorlási Hivatal), de az Amerikai nagykövetség helyéről el lehet érni. ÉS INGYENES.

A felugró ablakok szerintem is kamuk. CSAK A PÉNZRE MENNEK.

2010. okt. 30. 22:35
 8/9 anonim ***** válasza:
a felugró ablakok fizetik a kiutazást repülőjegyestül, a bevándorlási hivataltól pedig akár úszhatsz is
2010. okt. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Jött egy levél péntek délután, hogy kihuzták a fiamat az USA Zöldkrátyalottón. 72 órán belül fizessünk be 8OO dollárt. Nagy volt az öröm. A 2 évvel ezelőtti kódot nem találtuk. Az idei lottót meg még nem huzták ki!!

Sajnos átverés volt.

2011. ápr. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!