Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miben más a Putyin-interjú...

Miben más a Putyin-interjú megítélése attól hogy azt Tucker Carlson készítette és nem egy alákérdező ruszki újságíró?

Figyelt kérdés
Mégis mi ennek a hisztinek az alapja ami körülveszi? Nyílván Putyinnal senkinek nem lehetséges olyan interjút készítenie amiben BÁRMILYEN kérdést fel lehet tenni és Carlson sem éppen az a figura akitől ezt elvárhatnák, mivel már jó ideje beskatulyázta magát egy konkrét politikai vonulatba. Én inkább azt mondanám hogy "megtalálta a zsák a foltját", de semmi esetre nem nevezném károsnak az interjúkészítést Putyinnal, pláne a Kreml propagandagyőzelmének. Az is nevetséges állítás hogy ezzel befolyásolni tudnák az amerikai elnökválasztásokat, az átlagamerikai jó ha kb az interjú 10%-át érti, mert különböző történelmi összefüggésekről, geopolitikai kérdésekről volt szó benne, szerintem a többség pár mondat után elveszti a fonalat :)))

2024. febr. 9. 14:00
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
0%
13-14: mondott ilyet meg hasonló eszement baromságokat még és sajnos elpazaroltam 2 órát az életemből erre a baromságra veled ellentétben. Tanulj meg angolul rendesen vagy oroszul és akkor meg fogod érteni mit beszélt.
2024. febr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

"szerinte a lengyelek provokálták ki Hitler támadását 1939-ben"

Ezt hol mondta?


Kétszer említette 1939-et:


"In 1939, after Poland cooperated with Hitler — it did collaborate with Hitler, you know —Hitler offered Poland peace and a treaty of friendship and alliance - we have all the relevant documents in the archives, demanding in return that Poland give back to Germany the so-called Danzig Corridor, which connected the bulk of Germany with East Prussia and Konigsberg. After World War I this territory was transferred to Poland, and instead of Danzig, a city of Gdansk emerged. Hitler asked them to give it amicably, but they refused. Still they collaborated with Hitler and engaged together in the partitioning of Czechoslovakia."


"So before World War II, Poland collaborated with Hitler and although it did not yield to Hitler’s demands, it still participated in the partitioning of Czechoslovakia together with Hitler. As the Poles had not given the Danzig Corridor to Germany, and went too far, pushing Hitler to start World War II by attacking them. Why was it Poland against whom the war started on 1 September 1939? Poland turned out to be uncompromising, and Hitler had nothing to do but start implementing his plans with Poland."


[link]

2024. febr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%

"Ez az ember teljes ködben él, kezelni kéne egy zárt helyen nem atomkulcsot meg elnökséget adni a kezébe."

Bidenról beszélsz, ugye?...

2024. febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
64%
22-es, tehát akkor mégsem beszélt lengyel provokációról, a történelmi ok-okozati összefüggéseket sorolta fel, amiben kivételesen nincs vita az oroszok és a lengyelek között sem, még ha nem is minden részletben. De ezeket nem is boncolgatta, mindamellett hogy azért odaszúrt a lengyeleknek Csehszlovákia feldarabolásában való szerepük miatt.
2024. febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

"tehát akkor mégsem beszélt lengyel provokációról"

Így van.

2024. febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondjátok már meg légyszi, hogy ha a Putyinnal szignózott rémrezsim ilyen jó Putyin dublőröket tud odatenni, vagy ilyen jó deepfake videokat tudnak készíteni, akkor "jófiúk" Bidennel ezt miért nem tudják vagy akarják megtenni?
2024. febr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
38%

#26


Mert a jófiúk jellemzően nem paranoiások mint a diktátorok, vagyis ott nincs rá szükség.

Ha az elnök pofára esik, akkor pofára esik. Nem superman, nem is tartják annak bárki tölti be a tisztet.

2024. febr. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
63%
#27: itt nem csak a pofára esés van, bár abból is nem egy és nem kettő van, hanem hogy össze vissza beszél is, eltéved a kertben, kezet fog a levegővel.
2024. febr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
0%

#28


Igen ezek is ide tartoznak. De akkor sem kell dugdosni, hog a nép ne lássa a nagyszerű vezére gyengeségét.

Csak a Bástya elvtársak fosnak mindentől és mindenkitől. Aztán amelyiknek nincs szerencséje az úgy jár mint a nagy Dzsugasvili elvtárs aki a saját mocskába döglött bele mert senki nem mert rajta segíteni.

2024. febr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
47%

Kétségem sincs a felől, hogy a diktátorok g.cik.

Csak nekem gyanús, hogy egy baloldali csatornán egy pszichológus méltatlanlkodott, mert Viktátor pálinkázik és nótázik egy partin.

Azzal azonban semmi gond nincs, hogy a világ józsarujának miniszter elnöke "össze vissza beszél is, eltéved a kertben, kezet fog a levegővel".

2024. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!