Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mire fel sokaknál a vallásos,...

Jeffrey Spender kérdése:

Mire fel sokaknál a vallásos, és hisztérikus EU imádat ?

Figyelt kérdés
febr. 2. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Ezt én se értem. Manapság olyan bugyuta ötletei vannak az EU-nak... Rosszul kezeli a dolgokat.
febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Nálam pl azért, mert meg tudom csinálni azt, hogy Felcsúton beülök az autómba és megállás nélkül át tudok menni az első osztrák, német, belga, cseh, lengyel sörfőzdébe és végig tudom kóstolni mindegyik szortimentjét. Ha esetleg valamelyik ország időközben megtetszene és kiköltöznék, akkor ezt minden gond nélkül megtehetem, semmi sem akadályoz meg ebben, mint, ahogy az sem, hogy mondjuk a sörfőzdékben nézzek autóversenyt a mobilomon, roaming dijak nélkül. Aztán, még az is vallásos és hisztérikus imádatot eredményez, hogy, ha nem akarok megállás nélkül kimenni ezekbe az országokba, simán tudok rendelni a sörfőzdék szortimentjéből, minden akadály nélkül, de munkát is tudok vállalni, úgy, hogy a fenekemen ülök Felcsúton. Aztán, az is ugyanennyire ad okot a vallásos és hisztérikus imádatra, hogy az EU-ban elérhető autóverseny szolgáltatások mindegyikére ugyanúgy elő tudok fizetni, mint akármely más ország állampolgára. Nagy segitség az EU a mi felcsúti családunk számára.
febr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%
1xű csordaszellem. Mert ott jó az élet magas az életszínvonal, mert lefosztották évszázadokig a gyarmatbirodalmat, ezért bizonyára jó döntéseket hoznak ma is. Bárgyú együgyűség
febr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
3, ki is lehet ám lépni, nem kötelező bent lenni.
febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Mire fel sokaknál a vallásos és hisztérikus orosz imádat? Az EU-tól legalább pénzt kapunk, az oroszoktól meg csak rohadt drága gázt.
febr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

"csordaszellem..."

Ez baromira hiteltelenül hangzik egy fideszestől.

febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Én mindet kitoloncolnám Ausztriába.
febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
7, kezdhetnéd velem, légyszi, légyszi, had legyek az első!
febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%

#7

Engem Skandináviába, mondjuk Dánia is megteszi, oda toloncolj ki, tesó!!!😉

febr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 PMC Wagner ***** válasza:
44%
#9 Az talán európa legdrágább országa, ausztria sokkal jobb fizetés arányosan
febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!