Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért kell a fehér embereket...

Miért kell a fehér embereket színesbőrű szereplőkkel újraforgatni?

Figyelt kérdés

BBC: Isaac Newton is fekete lett


[link]


2023. dec. 9. 16:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
76%
A kedvencem, hogy Ariel (kishableány) és Hófehérke is fekete már. Az a baj, hogy nem értem, hogy ezt ki erőlteti és pontosan miért? Mert nincsenek állandóan ilyen fekete-aktivisták sem, tehát valakinek ez iqból jön..
2023. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
2023. dec. 9. 21:45
 23/31 anonim ***** válasza:
35%
Tagadhatatlan hogy a balliberális ((LMBTQ+-*/)-s, migráncspárti , demokrácia (háború) exportőr) világpolitikai csoport nyomására. Tényleg röhejes az amit ezek a liberálfasiszták csinálnak, mondom ezt úgy hogy nem vagyok se fideszes se rasszista se homofób.
2023. dec. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
24%

tegnap 20:18


Ugyan már, nem válaszolta meg 17-es, ez nem is kérdés volt, csak jöttél szítani a feszültséget.


17-es csak spekulál, nem tudja, mi volt a szereplőválogatás elve. Lehet, hogy a pasi Newton leszármazottja. Talán híres fizikus vagy lefeküdt a producerrel. Ezer más indoka lehet, hogy miért pont ő kapta meg a szerepet, de te kapásból a bőrszínre gondolsz, mert szimplán rasszista vagy :)

2023. dec. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

fúú ez a kínos magyarázkodás...

az ne zavarjon hogy szereplőnek lenni nem feltétele az hogy leszármazottja legyen annak akit megtestesít. meg eleve csak tippelgetsz.

a feszkó szítás meg a ti műfajotok.

2023. dec. 10. 09:18
 26/31 anonim ***** válasza:
17%

ma 09:18


A bőrszín feltétele? :)

2023. dec. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
72%

#26

Normál esetben igen, hisz cél, hogy a színész, aki a karaktert megtestesíti minél jobban hasonlítson a karakterre.

2023. dec. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
79%
Az a baj, hogy az Ariel, a Hófehérke vagy a Hatalom Gyűrűi készítői többet foglalkoztak azzal, hogy hogyan tudnak minél többféle rasszt belerakni a műsorba, mint a forgatókönyv teljes egészével. Pedig ez még Jujo szerint is egy sokadrangú szempont.
2023. dec. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
hát na. mindenki hülye csak jujó a helikopter.
2023. dec. 10. 15:40
 30/31 anonim ***** válasza:
17%

ma 15:40


Ez sajnos szinte mindig így van :(

Hiába jövök tényekkel, észérvekkel, meg se hallják. Pedig én igazán nyitott vagyok és elismerem, ha nincs valamiben igazam, de ugye eleve olyan kérdésekre válaszolok csak, ahol tudom, hogy igazam van.

2023. dec. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!