Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen irányba változott (ha...

Milyen irányba változott (ha változott) a megítélésed a Gázai helyzetről az elmúlt 6 napban?

Figyelt kérdés

2023. okt. 13. 21:25
A kérdező szavazást indított:
Kezdetben maximálisan támogattam Izraelt, de azóta árnyaltabban látom, a bosszujuk mértéke és brutalitása nem szimpatikus
Kezdetben szimpatizáltam a palesztinokkal, de egyre inkább belátom, hogy jogos az izraeli bosszú, még ilyen mértékben is
Kezdetben és most is Izraelt támogatom, ennek mértéke nem változott
Kezdetben és most is a palesztinokat támogatom, ennek mértéke nem változott
19 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
a korrekt szavazáshoz történelmi ismeretek szükségesek...pl:kik a palesztínok, kik a zsidók, miért nem egyeznek meg a területük mértékében, ki foglalta el a másik életterét, stb..
2023. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
itt a civilek fognak rábaszni a legjobban
2023. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Tudtam, hogy Izrael gonosz, de ez most mindenki számára kiderülhetett egyértelműen. Háborús bűnök, népirtás, foszforbomba. Egy dolog, ami nagyon meglepett: megöletnek vagy 200 túszt csak azért, hogy kedvükre gyilkolgassanak. A bosszúszomjukat is alábecsültem, nem gondoltam, hogy népirtást valósítanak meg, csak mert volt egy ilyen incidens, és bealázták őket a palesztinok. A zsidó mentalitás és a cionista összeesküvés is lelepleződött. Még ezt is hagyták. Ha lehet, még gonoszabbnak tűnnek most. Ebből nagyon lejött, hogy nem az egyes izraeliekkel van a baj, hanem a nagy többségük ilyen.
2023. okt. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Abdullah_ ***** válasza:
58%
Még azt is kinézem az izraeliekből, hogy ELŐRE TUDTAK A PALESZTIN TÁMADÁSRÓL, csak direkt hagyták, hogy legyen ürügyük kiirtani a palesztin népet... :(
2023. okt. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Erősebb kutya b.szik, a Hamász se arra ment, hogy a palesztinoknak jó legyen, most a zsidók se arra mennek.

A palesztinokat sajnálom (nem a robbangatósakat) de úgy néz ki nekik ott nem nagyon van helyük és nagyon országuk se lesz.


Eleve nem tudom milyen alapon moralizál itt bárki is, amikor minden ország így jött létre, hogy jöttek az újak és elüldözték, beolvasztották aki ott lakott addig, a különbség csak annyi, hogy ez Európában több száz, ezer évvel ezelőtt történt, Izraelben meg most történik.

2023. okt. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5:


Megjött a szociàl(etno)darwinista csávó, aki minden kérdés alá leírja, hogy az erősebb kutya baxik.


Értjük. Csak akkor legyél következetes és fogadd el azt is, ha egy kutya túlbecsüli az erejét és baxás helyett szopás jut neki. Akkor ne rinyálj azért sem, ha Ukrajna ellenàll a magát erős kutyának képzelő Oroszországnak.

2023. okt. 13. 23:28
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Változott. Mindkét felet sokkal butábbnak tartom, mint eddig valaha.
2023. okt. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!