Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egyes emberek miért hangoztatj...

Egyes emberek miért hangoztatják azt a közösségi médiában Karikó Katalin Nobel-díja kapcsán, hogy "népírtóknak mióta jár díj?"

Figyelt kérdés
2023. okt. 2. 17:59
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
52%
Tudom, hogy csúnyán hangzik, de ezek az emberek rendszerint egyszerűen buták. Meggyőződésük, hogy meg akartak mindenkit mérgezni, de ők átlátnak ezen. Fölösleges emiatt szerintem leállni vitázni velük, úgyis elvannak a saját alternatív valóságukban. Egy tudományos cikket nem értenének meg, viszont elvannak a tudományosnak tűnő alternatív magyarázatok fogyasztásával.
2023. okt. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
72%

@14 "Az oltottak vére tele van vérrögökkel"

Cafolom. Oltott vagyok, de nincsen verrog a veremben. Egy se, nemhogy tele lenne vele. Edesapam es edesanyam is oltott, es semmi baja a veruknek. Sot, igazabol egyetlen ismerosomtol sem hallottam, hogy barmi ujkeletu baja lenne a verevel. Szoval ez a megallapitasod nem csak hogy mero altalanositas, de meg teves is.

2023. okt. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%
Legkésőbb Henry Kissinger és Obama óta senki nem vette komolyan a nobel díjat, senkit nem érdekel.
2023. okt. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 DK-s ***** válasza:
32%

Mert lehet, hogy igazuk van.


A nagy "oltáspártiak" között van valaki, aki tudja hogy hogyan vizsgálták a Karikó-féle mRNS oltás hatékonyságát? XD


44.000 embert oltottak be, 22.000-et az mRNS-el, 22.000-et pedig kamuval, más néven placebóval. Majd a vizsgálat végeztével 95%-os hatékonyságról beszélnek. Ez hogy jött ki?!


Mivel SZÁZALÉKOKRÓL beszélnek, ezért arány-összevetést kellett végezniük, a darabszámoktól függetlenül. Vagyis ha a 22.000 mRNS-es oltott közül 100 megfertőződött a későbbiekben, és mind a 100 megúszta enyhe tünetekkel, a placebóval oltottak közül pedig megfertőződött 12, és 9 komoly tüneteket produkált, akkor az pontosan 75%-os hatékonyságot mutat.


Ez nem más, mint ostoba játék a számokkal. A tényleges tudományos értékeléshez SEMMI KÖZE.

2023. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
3%

#22 "Oltott vagyok, de nincsen verrog a veremben."

Honnan tudod?

2023. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
96%

@20:47


Neked szerintem az agyadba van vérrög attól irkálsz ilyen butaságokat.

2023. okt. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés szempontjából teljesen mindegy, hogy az oltás hasznos,vagy káros.


Azért hangoztatják ezt egyesek, mert szerintük az oltás károsítja a szervezetet.

2023. okt. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
34%
A lobotomi után is jár ilyen ki tüntetés te miért nem mész el egy ilyen fantasztikus be avatkozásra ?
2023. okt. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
76%

"ki tüntetés", "be avatkozás".

Éljen a helyesírás.

2023. okt. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Dongaben ***** válasza:
100%

Amikor egy gitár pedál kapcsolási rajzát terjesztették, miszerint az egy 5G-s chip, amit beadnak a vakcinával...

Az mindent vitt. :)

Ne legyenek magas elvárásaid ilyen hozzászólóktól.

2023. okt. 3. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!