Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Michelle Obama mint elnök jelölt?

Michelle Obama mint elnök jelölt?

Figyelt kérdés

Olvastam egy politikai elemzést ahol azt írták ha a demokraták Michelle Obamát indítanák a választáson akkor szinte biztos , hogy nyernének de nagyságrendekkel jobb esélyes lenne mint Bieden.


Úgy tudom őt a legtöbb ember szerette (nyilván a náci csoportok nem de ez ilyen).A férje elnöksége alatt nem volt nagyobb botrányuk mint Bush, Trump vagy Bieden körül. Fekete, nő tehát a mai liberális eszméknek megfelelő. Úgy tudom rengeteg jótékonysági estet szervezett vagy pl sok ilyen katasztrófa súlytotta helyen önkéteskedett.



2023. szept. 30. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Be is baxna
2023. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem ezt az ex-first lady vonalat el kellene engedniük. Hillary sem jött be, Michelle Obama sem fog.

Nem akarom elhinni, hogy egy 340 milliós országban nem találnak egy épkézláb jelöltet...

2023. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7%

Ok, kapsz egy hosszabb valaszt :

Abba kellene hagyni hogy a borszin es a nemi szerv alapjan szelektaljuk ki a politikusokat.

Most van egy teljesen inkompetens haszontalan VP, pont nem hianyozna egy hasonlo zseni mint POTUS.

2023. szept. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Remek lenne. A homo (és illegitim, mivel Kenyában született) férje után meglenne az első nemváltó elnök is.

4:30-nál:

[link]

Igen, Michelle Obama korábban férfi volt.


ui.: a sújtotta pontos j, az elnökjelölt egybeírandó.

[link]

2023. okt. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na visszaterhetunk erre a kerdesre. Szerintem hetek kerdese es hjvatalosan is o lesz a jelolt. Nezzetek majd meg, Biden visszalep a javara.


En azok utan h pl Magyarorszagon a valasztas heteben mindenki azt mondta, h Szentkiralyi nem lep vissza, majd ket nappal a valasztas elott visszalepett, szerintem elkepzelheto.

tegnapelőtt 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!