Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Olvastátok hogy Lengyelország...

Olvastátok hogy Lengyelország nem szállít több fegyvert Ukrajnának? Vélemény?

Figyelt kérdés
[link]

#Fegyver szállítás Ukrajnának #Ukrajna fegyvereket kap. #Ukrajna támogatása. #Lengyelország is szállít fegyvereket Ukrajnának. #Lengyelország nem szállít több fegyvert Ukrajnának.
2023. szept. 21. 10:11
A kérdező szavazást indított:
Igaza van a Lengyeleknek.
Az Ukránoknak van igaza.
23 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Jól teszik. Az ukrán vezetés egyre pofátlanabb.
2023. szept. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Az Ukrajna projekt egyre inkább bukás, és egyre többen hátrálnak ki belőle.
2023. szept. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Már a Csehek is tiltakoznak amiatt hogy a kormányuk Ukrajnát támogatja a saját polgárai helyett.
2023. szept. 21. 10:14
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Én nagyon csodálkozok, hogy még mindig vannak, akik szállítanak nekik egyáltalán. Főleg azok után, amiket az ukránok nyilatkoznak a többi országról, meg ahogy fenyegetőznek.
2023. szept. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Az USA-ban is zúgolódnak az emberek. ha választások lesznek nem szavazzák meg az ukránokra milliárdokat költő Biden-t ahogy olvastam.
2023. szept. 21. 10:16
 6/22 Dzsonszi ***** válasza:
73%

Azt gondoltam, hogy nem fogják a végtelenségig szállítani a fegyvereket és előbb-utóbb megunják az országok az észtelen fegyverszállításokat, de hogy ilyen hamar meg is lépik azt nem. Bár amilyen stílust megenged magának az a fogyatékos Zelenszkij nem csoda.

Egyébként Szlovákia is pedzegeti, hogy nem küldd többet:


[link]

2023. szept. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Lehet hogy elkezdődött Ukrajna elszigetelődése? Ha igen akkor Ukrajnának befellegzett, hiszen a segélyek tartják őket életben.
2023. szept. 21. 10:18
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
Talán rájöttek végre, hogy kiket támogattak olyan bőszen eddig. Először én is szimpatizáltam a megtámadott féllel, de azok után, ahogy nyilatkoznak újra és újra, ráadásul velünk szemben is miket engedtek meg maguknak azt mondom, hogy ne is támogassa őket tovább senki! USA úgysem engedi el a kezüket, ők küldjenek tovább mindent, amit akarnak, hiszen ez úgyis csak az ő proxy háborújuk, Európát hagyják ki belőle.
2023. szept. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
19%
Ha elengedi a nyugat Ukrajnát, az a fasizmus győzelme lesz.
2023. szept. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Azt is lehet olvasni hogy az Ukránoknak szállított fegyverek jelentős hányadát az Ukrán maffia az interneten árulja. Ennek tudatában érdemes őket támogatni még?
2023. szept. 21. 10:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!