Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU és USA még meddig...

Az EU és USA még meddig tudja/akarja eltartani Ukrajnát?

Figyelt kérdés

Ukrán pénzügyminiszter kimondta, hogy Ukrajna költségvetése csak a hadikiadásokat tudja önerőből fedezni, minden egyebet a kijevi vezetés nemzetközi partnerei segítenek finanszírozni.


Amíg Oroszország gazdasága működik és növekedik, addig Ukrajna gazdasága és infrastruktúrája romokba.

A nyugat számára fogy az idő, mert a végtelenségig nem tudják fedezni egy ekkora Ország kiadásait.

A EU és USA felmérések szerint az emberek többsége nem támogatja a további finnanszírozást.

A helyzet súlyosságát tovább tetézi, hogy az ukrán ellentámadás megrekedt, és 1 hónap maradt még a rossz idő beálltáig. Nincs elegendő fegyver ahhoz hogy hatékonyabb legyen az ukrán ellentámadás, és szándék sincs arra hogy ez érdembe változzon. Így akár több éven keresztül is folytatódhat a háború.

A kérdés, hogy ezt anyagilag hajlandó az USA/EU finanszírozni, vagy van arra esély hogy a közeljövőben annyira lecsökkentik a támogatásokat hogy ezzel rákényszerítik Ukrajnát a tárgylásokra?



2023. szept. 11. 13:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%

"A EU és USA felmérések szerint az emberek többsége nem támogatja a további finnanszírozást."


Na erre dobj egy linket, mert különben nem hiszem el.

Dobálózni könnyű ilyen kijelentésekkel.

2023. szept. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

#1


[link]

2023. szept. 11. 13:43
 3/24 anonim ***** válasza:
8%
Majd ha megunja, leatomozza mint Hiroshimát.
2023. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

#1


CNN-t szoktam többnyire olvasni, de találtam magyar hírportált is, akik megírták ezt.

Akik nem tudnak angolul, nekik berakom ide a linket.


[link]

2023. szept. 11. 13:50
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
1279 ember a 300+ millióból. Roppant komoly "felmérés".
2023. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Amióta léteznek közvélemény kutatások, azóta ez így működik.

Csak egy nagyon kis mintavétel van, amit elemeznek.

Felfoghatatlan, hogy miért lepődsz meg rajta...

2023. szept. 11. 14:01
 7/24 anonim ***** válasza:
55%
Csak rohadtul nem mindegy, hogy bivalybasznád 30000 fős lakosságából ennyi a minta, vagy a 300+ milliós usának... Elemezgetheted akárhogy kisfiam, az nem lesz mérvadó.
2023. szept. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
10%

Jogos kérdés...

Szerintem az egész politikai okokból történt, mármint a háború, Ukrajna csak eszköz, az USA és az EU irányítja az egészet..

A vége is politikai kérdés, Zelenszkij meg lehet, hogy " hősből" áruló lesz... mondjuk az országát szerintem már 100 évre eladósította!

2023. szept. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

#7

1. Nem én elemeztem, hanem a CNN.

2. Írj nekik ez ügyeben, vagy pereskedj velük, ez nem rám tartozik.

3. Amin pörögsz, az elhanyagolható információ a kérdés megválaszolásához. Szóval ne akadj fel apróságon, hanem válaszolj a kérdésre.


#8

Milyen politikai hatás tudná lezárni a háborút?

USA választás?

2023. szept. 11. 14:16
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Vajon hol készülhetett a felmérés, csak nem a CPAC dzsemborin?
2023. szept. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!