Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg irigylik Európát?

Tényleg irigylik Európát?

Figyelt kérdés
úgy értem, mi európaiak nem igazán becsüljük meg szülőföldünket. de az ázsiaiak, ausztráliaiak, amerikaiak, afrikaiak tényleg felnéznek Európára?
2010. okt. 16. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2010. okt. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
nem
2010. okt. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
A magyaroknak soha semmi se jó.
2010. okt. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csakis a szegényebbek irigylik. Ázsia például kifejezetten nem, erősen kötődnek a saját kultúrkörükhöz, annak ellenére, hogy sok nyugati dolgot átvettek. Amerika sem, ők felsőbbrendűbbnek hiszik magukat mindenkinél. Ausztrália szerintem az angol-szász körökben otthonos. Az afrikaik viszont irigylik (Sajnos). Annyian jönnek onnan muszlimok, hogy egyes vezetők(Kadhafi) már arról elmélkednek, hogyan alakítsák át Európát muszlimmá.
2010. okt. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"A magyaroknak soha semmi se jó."


Nem te vagy a magyarság. Használj egyes számot.

2010. okt. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sok amerikaival beszéltem már neten keresztül, és nem egy mondta már, hogy nagyon szívesen Európába költözne.
2010. okt. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha Sarah Palin az én országomban próbálna hatalomra törni, én is menekülnék.

Én kifejezetten büszke vagyok arra, hogy európai vagyok, de arra nem annyira, hogy magyar. Szívesebben lennék angol vagy svéd.

2010. okt. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
utolsó menj csak ki nem fogsz senkinek sem hiányozni
2010. okt. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!